AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Wyniki i fakt niepoddawania się naszych uczestników, to sukcesy, które dają energię do dalszego pomagania. Drodzy uczestnicy – jesteśmy z Was dumni! Wyniki i fakt niepoddawania się naszych uczestników, to sukcesy, które dają energię do dalszego pomagania. Drodzy uczestnicy – jesteśmy z Was dumni!

Kolejny rok zajęć z angielskiego za nami. Była to już druga edycja naszego programu Szkoły Językowej organizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom. Kolejny rok zajęć z angielskiego za nami. Była to już druga edycja naszego programu Szkoły Językowej organizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom.

W niedzielę, 17 czerwca po raz kolejny odbył się turniej piłkarski dla podopiecznych warszawskich Placówek Wsparcia Dziennego - Serduszko CUP. Organizatorem było Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, we współpracy z DOSiR Praga Północ. W niedzielę, 17 czerwca po raz kolejny odbył się turniej piłkarski dla podopiecznych warszawskich Placówek Wsparcia Dziennego - Serduszko CUP. Organizatorem sportowego wydarzenia było Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, we współpracy z DOSiR Praga Północ.

Miesiąc temu, w sobotę 2 czerwca, na Stadionie Legii odbyło się Święto Łazienkowskiej, impreza, której nie zapomnimy na długo. Piknik reklamowany jako obchody Dnia Dziecka był prawdziwym świętem dla najmłodszych i ich rodziców. Miesiąc temu, w sobotę 2 czerwca, na Stadionie Legii odbyło się Święto Łazienkowskiej, impreza, której nie zapomnimy na długo. Piknik reklamowany jako obchody Dnia Dziecka był prawdziwym świętem dla najmłodszych i ich rodziców.

W piątek, 15 czerwca, w Skyboksie odbyła się Minikonferencja Młodych Obywateli Warszawy organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach prowadzonego przez nie programu pod nazwą „Ja - Młody Obywatel”. W piątek, 15 czerwca, w Skyboksie odbyła się Minikonferencja Młodych Obywateli Warszawy organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach prowadzonego przez nie programu pod nazwą „Ja - Młody Obywatel”. Fundacja Legii była partnerem projektu realizowanym w minionym roku szkolnym.

1 2 3 48
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO