AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich w związku z organizowanym przez Fundację A.R.T. i Fundację Legii – IV Festiwalem Rodziny. Przez cały dzień odwiedzający mogli korzystać z przygotowanych specjalnie atrakcji. W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich w związku z organizowanym przez Fundację A.R.T. i Fundację Legii – IV Festiwalem Rodziny. Przez cały dzień odwiedzający mogli korzystać z przygotowanych specjalnie atrakcji.

W poniedziałek 26 czerwca pomimo opadów deszczu udało się upiększyć fragment miasta. Do kolejnych miejsc w mieście udekorowanych kwiatami dołączyło Rondo Sedlaczka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii. W poniedziałek 26 czerwca pomimo niesprzyjającej pogody i mocnych opadów deszczu udało się upiększyć fragment miasta. Do kolejnych miejsc w mieście udekorowanych kwiatami dołączyło tym razem Rondo Sedlaczka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii.

W piątek 23.06.17 w Skyboxie odbyło się zakończenie sezonu Lotto Ekstraklasy 2016/2017 dla naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych. W piątek 23.06.17 w Skyboxie odbyło się zakończenie sezonu Lotto Ekstraklasy 2016/2017 dla naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych.

Po ubiegłorocznym sukcesie, startujemy z zapisami na drugą edycję zajęć dla dzieci z cyklu Akademia Samodzielności, w ramach Lata w Mieście. Fundacja Legii zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Po ubiegłorocznym sukcesie, startujemy z zapisami na drugą edycję zajęć dla dzieci z cyklu Akademia Samodzielności, w ramach Lata w Mieście. Fundacja Legii zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

W najbliższy piątek na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się zakończenie sezonu dedykowane naszym przyjaciołom ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych - Niepełnosprawni Fanatycy, wyjątkowych ludzi z Ł3. Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się zakończenie sezonu LOTTO Ekstraklasy 2016/2017 dedykowane naszym przyjaciołom ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych - Niepełnosprawni Fanatycy, wyjątkowych ludzi z Ł3.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO