AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Dzięki Fundacji Legii ośmioosobowy zespół ampfutbolistów z Warszawy uczestniczył w przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych Special Youth Camp w Bazylei. Przez tydzień młodzi zawodnicy trenowali ze swoimi rówieśnikami z ośmiu krajów Europy. Dzięki Fundacji Legii ośmioosobowy zespół ampfutbolistów z Warszawy uczestniczył w przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych Special Youth Camp w Bazylei. Przez tydzień młodzi zawodnicy trenowali ze swoimi rówieśnikami z ośmiu krajów Europy.

W czerwcu zakończyła się trzecia, pełna edycja Szkoły Językowej – jednego z programów edukacyjnych realizowanych przez Fundację Legii we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom. W czerwcu zakończyła się trzecia, pełna edycja Szkoły Językowej – jednego z programów edukacyjnych realizowanych przez Fundację Legii we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom.

W środę, 31 lipca, dzień przed 75. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, zespół Fundacji Legii wraz z młodymi zawodnikami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa U15, uczcili pamięć powstańców warszawskich spoczywających na Cmentarzu Północnym. W środę, 31 lipca, dzień przed 75. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, zespół Fundacji Legii wraz z młodymi zawodnikami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa U15, uczcili pamięć powstańców warszawskich spoczywających na Cmentarzu Północnym w Warszawie.

Klubowe muzeum Legii łączy w swojej kolekcji dokonania wielu z 27 sportowych sekcji, które istniały w czasach największego rozkwitu warszawskiego klubu. Dział inne sekcje do programu merytorycznego Muzeum Legii został włączony w 2010 roku. Klubowe muzeum Legii łączy w swojej kolekcji dokonania wielu z 27 sportowych sekcji, które istniały w czasach największego rozkwitu warszawskiego klubu. Dział inne sekcje do programu merytorycznego Muzeum Legii został włączony w 2010 roku, po przeniesieniu placówki na obiekt nowego stadionu Wojskowych.

Wyniki, które osiągnęli nasi podopieczni podczas tego najważniejszego egzaminu w ich edukacji napawają do dumy! Jesteście najlepsi! Wyniki, które osiągnęli nasi podopieczni podczas tego najważniejszego egzaminu w ich edukacji napawają do dumy! Jesteście najlepsi!

1 2 3 51
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO