AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W dniu 9 grudnia 2018 roku na pływalni CSR WUM odbędą się pod Honorowym Patronatem Fundacji Legii, 6 - Mikołajkowe Zawody Pływackie, których organizatorem jest Legia Swimming Schools. W dniu 9 grudnia 2018 roku na pływalni CSR WUM odbędą się pod Honorowym Patronatem Fundacji Legii, 6 - Mikołajkowe Zawody Pływackie, których organizatorem jest Legia Swimming Schools.

Rok temu trzecie miejsce drużyny muzeum Legii w Piłkarskich Mistrzostwach Instytucji Kultury organizowanych przez gminę Wilanów oraz Muzeum Sportu i Turystyki przyjęto jako ogromną sensację. Rok temu trzecie miejsce drużyny muzeum Legii w Piłkarskich Mistrzostwach Instytucji Kultury organizowanych przez gminę Wilanów oraz Muzeum Sportu i Turystyki przyjęto jako ogromną sensację. W tym roku, w sobotę 1 grudnia, muzealnicy Legii przystąpili do rywalizacji ze świadomością zmazania zeszłorocznej plamy porażki.

Wielkie emocje i wyjątkowi goście, a przede wszystkim - znakomita sportowa rywalizacja w szlachetnym celu. Tak w skrócie można opisać akcję #WszyscyDoWioseł, której trzecia edycja odbyła się 29 listopada na stadionie Legii. Wielkie emocje i wyjątkowi goście, a przede wszystkim - znakomita sportowa rywalizacja w szlachetnym celu. Tak w skrócie można opisać akcję #WszyscyDoWioseł, której trzecia edycja odbyła się 29 listopada na stadionie Legii. 100% zebranych podczas akcji środków zostanie przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Emocje po wielkim, charytatywnym wiosłowaniu dla Hospicjum Onkologiczneago św. Krzysztofa już opadły. To nie oznacza jednak końca zbiórki dla pacjentów hospicjum. Wczoraj uruchomiliśmy zrzutkę, która potrwa do niedzieli. Emocje po wielkim, charytatywnym wiosłowaniu dla Hospicjum Onkologiczneago św. Krzysztofa już opadły. To nie oznacza jednak końca zbiórki dla pacjentów hospicjum. Wczoraj uruchomiliśmy zrzutkę, która potrwa do niedzieli. Jeśli nie miałeś okazji popłynąć wczoraj na ergometrze, to nadal możesz zaangażować się w akcję i wesprzeć podopiecznych hospicjum!

Do startu drużyn w tegorocznej edycji akcji Wszyscy do Wioseł 2018 – Pomoc płynie do hospicjum pozostały już tylko 2 dni. Lista zgłoszeniowa drużyn została zamknięta. Już teraz dziękujemy wszystkim zawodnikom! Do startu drużyn w tegorocznej edycji akcji Wszyscy do Wioseł 2018 – Pomoc płynie do hospicjum pozostały już tylko 2 dni. Lista zgłoszeniowa drużyn została zamknięta. Już teraz dziękujemy wszystkim zawodnikom!

1 2 3 45
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO