AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Fundacja Legii tradycyjnie włączyła się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na trzech atrakcyjnych aukcjach zebraliśmy ponad 4500 zł, które zasilą cel 26. finału akcji – zakup specjalistycznego sprzętu do leczenia noworodków. Fundacja Legii tradycyjnie włączyła się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na trzech atrakcyjnych aukcjach zebraliśmy ponad 4500 zł, które zasilą cel 26. finału akcji – zakup specjalistycznego sprzętu do leczenia noworodków.

Jak co roku Fundacja Legii wspólnie z sekcjami Legii Warszawa organizuje darmowe zajęcia sportowe, podczas których nasi najmłodsi kibice będą mogli spędzić ten czas aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Jak co roku Fundacja Legii wspólnie z sekcjami Legii Warszawa organizuje darmowe zajęcia sportowe, które odbywać się będą pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry, podczas których nasi najmłodsi kibice będą mogli spędzić ten czas aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie. 

Już w niedzielę 14 stycznia odbędzie się dwudziesty szósty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki WOŚP jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Fundacja Legii również wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już w niedzielę 14 stycznia odbędzie się dwudziesty szósty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki WOŚP jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Fundacja Legii również wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Możliwe jest licytowanie na 3 naszych aukcjach, z których kwoty zebrane trafią bezpośrednio na konto WOŚP.

Fundacja Legii miała ogromną przyjemność gościć niesamowitego chłopca i jego rodzinę podczas sobotniego meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock. Czekało na nich mnóstwo wyjątkowych atrakcji i pięknych przeżyć. Fundacja Legii miała ogromną przyjemność gościć niesamowitego chłopca i jego rodzinę podczas sobotniego meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock. Czekało na nich mnóstwo wyjątkowych atrakcji i pięknych przeżyć.

W czwartek, 14 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na prezenty świąteczne. Dzięki systemowi motywacyjnemu zdobywali punkty, które później przekładały na nagrody. W czwartek, 14 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na swoje prezenty świąteczne. Dzięki stworzonemu systemowi motywacyjnemu zdobywali punkty, które później przekładały się na nagrody.

1 2 3 39
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO