AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Już jutro w strefach Silver i Gold stadionu Legii odbędzie się wielka akcja Fundacji Legii, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz grupy „Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom”: #WszyscyDoWioseł 2017 - karetka dla Centrum Zdrowia Dziecka. Już jutro w strefach Silver i Gold stadionu Legii odbędzie się wielka akcja Fundacji Legii, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz grupy „Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom”: #WszyscyDoWioseł 2017 - karetka dla Centrum Zdrowia Dziecka. W wydarzeniu weźmie udział blisko 500 osób.

17 listopada na stadionie Legii odbywa się kolejna edycja akcji Wszyscy do Wioseł. Tegorocznym celem jest pozyskanie środków na sfinansowanie zakupu karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka. Grupa Adamed została Sponsorem Głównym imprezy. 17 listopada na stadionie Legii odbędzie się kolejna edycja akcji Wszyscy do Wioseł. Tegorocznym celem jest pozyskanie środków na sfinansowanie zakupu karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka. Grupa Adamed została Sponsorem Głównym imprezy.

Chcesz dołączyć do charytatywnego wiosłowania podczas #WszyscyDoWioseł 2017? To już ostatnia szansa! Wciąż trwa licytacja miejsca w osadach Zofii Noceti-Klepackiej i Pawła Korzeniowskiego. Chcesz dołączyć do charytatywnego wiosłowania podczas #WszyscyDoWioseł 2017? To już ostatnia szansa! Wciąż trwa licytacja miejsca w osadach Zofii Noceti-Klepackiej i Pawła Korzeniowskiego.

Już w piątek rozpocznie się druga edycja akcji #WszyscyDoWioseł! Fundacja Legii i grupa ''Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom'' przygotowali aukcje z atrakcyjnymi przedmiotami, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup karetki dla CZD. Już w piątek rozpocznie się druga edycja akcji #WszyscyDoWioseł! Fundacja Legii i grupa ''Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom'' przygotowali aukcje z atrakcyjnymi przedmiotami, z których dochód zostanie przeznaczony na główny cel wydarzenia - zakup karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Chcesz dołączyć do piłkarzy Legii Warszawa i wesprzeć wielką charytatywną akcję #WszyscyDo Wioseł?! Wygraj miejsce w sztafecie startującej jednocześnie z zawodnikami mistrza Polski. Chcesz dołączyć do piłkarzy Legii Warszawa i wesprzeć wielką charytatywną akcję #WszyscyDo Wioseł?! Wygraj miejsce w sztafecie startującej jednocześnie z zawodnikami mistrza Polski.

1 2 3 38
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO