AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W piątek, 15 czerwca, w Skyboksie odbyła się Minikonferencja Młodych Obywateli Warszawy organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach prowadzonego przez nie programu pod nazwą „Ja - Młody Obywatel”. W piątek, 15 czerwca, w Skyboksie odbyła się Minikonferencja Młodych Obywateli Warszawy organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach prowadzonego przez nie programu pod nazwą „Ja - Młody Obywatel”. Fundacja Legii była partnerem projektu realizowanym w minionym roku szkolnym.

W Warszawie zakończyliśmy już trzecią edycję kampanii Rowerowy Maj, podczas której uczniowie szkół podstawowych codzienne dojeżdżali do szkoły w sposób aktywny– na rowerach, rolkach i hulajnogach. Fundacja była w tym roku partnerem już po raz trzeci. W Warszawie zakończyliśmy już trzecią edycję kampanii Rowerowy Maj, podczas której uczniowie szkół podstawowych codzienne dojeżdżali do szkoły w sposób aktywny – na rowerach, rolkach i hulajnogach. Nasza Fundacja już po raz trzeci była partnerem akcji. 9 czerwca odbył się piknik podsumowujący na którym również gościliśmy.

Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość bezpłatnego wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (lipiec - wrzesień). Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość bezpłatnego wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (lipiec - wrzesień).

6 czerwca, trzeci rok z rzędu udało się upiększyć fragment Warszawy. Podobnie jak było to w ubiegłym roku miejscem udekorowanym kwiatami jest Rondo Sedlaczaka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii. 6 czerwca, trzeci rok z rzędu udało się upiększyć fragment Warszawy. Podobnie jak było to w ubiegłym roku miejscem udekorowanym kwiatami jest Rondo Sedlaczaka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii.

Fundacja Legii wystawiła na aukcje 11 oryginalnych koszulek meczowych podpisanych przez zawodników naszego klubu z finałowego meczu Pucharu Polski 2018. Dochód z licytacji będzie wspierał projekt szkoły językowej. Fundacja Legii wystawiła na aukcje 11 oryginalnych koszulek meczowych podpisanych przez zawodników naszego klubu z finałowego meczu Pucharu Polski 2018. Dochód z licytacji będzie wspierał projekt szkoły językowej - bezpłatnych zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, podopiecznych praskich świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych.

1 2 3 47
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO