AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Rozpoczynamy zapisy do wielkiej akcji Fundacji Legii. W piątek 15 listopada odbędzie się czwarta edycja charytatywnych regat na ergometrach #WszyscyDoWioseł. Rozpoczynamy zapisy do wielkiej akcji Fundacji Legii. W piątek 15 listopada odbędzie się czwarta edycja charytatywnych regat na ergometrach #WszyscyDoWioseł. W tym roku dołączyliśmy do akcji „Dołóż się do łóżka!”, w ramach której prowadzona jest zbiórka na zakup łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Wyjątkowa akcja firmy FoodCare i sieci sklepów Biedronka - Pomagaj po Mistrzowsku, odbyła się w maju br. 2% ceny każdego sprzedanego napoju Black lub 4MOVE miało wesprzeć działania charytatywne Fundacji. Dzięki akcji udało się zebrać 22 435,72 zł. Wyjątkowa akcja firmy FoodCare i sieci sklepów Biedronka - Pomagaj po Mistrzowsku, odbyła się w maju br. 2% ceny każdego sprzedanego napoju Black lub 4MOVE miało wesprzeć działania charytatywne Fundacji Legii. Dzięki akcji udało się zebrać 22 435,72 zł.

Już dziś rozpoczyna się Ogólnopolska Kampania Społeczna #17milionów, która trwać będzie przez cały październik. Kampanię aktywnie wspierają piłkarze i Fundacja Legii Warszawa. Już dziś rozpoczyna się Ogólnopolska Kampania Społeczna #17milionów, która trwać będzie przez cały październik. Kampanię aktywnie wspierają piłkarze i Fundacja Legii Warszawa.

Podczas „Biegu im. Tomasza Hopffera” organizowanego w Konstancinie-Jeziornie, SP. nr 3 zaproponowała biorącemu udział w tym biegu byłemu olimpijczykowi, Krzysztofowi Kosedowskiemu rozpropagowanie sportów walki. To była szybka sprawa. Podczas „Biegu im. Tomasza Hopffera” organizowanego w Konstancinie-Jeziornie nauczycielka wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Ks. Jana Twardowskiego, zaproponowała biorącemu udział w tym biegu byłemu olimpijczykowi, pięściarzowi Legii Warszawa Krzysztofowi Kosedowskiemu, czy nie zechciałby w ich szkole rozpropagować nieco sporty walki.

Piątek, 15 listopada 2019 r. – ten termin powinien zarezerwować każdy, kto już nie może się doczekać wielkiego wiosłowania przy Ł3! Spotykamy się w strefie Silver i Gold stadionu, aby po raz czwarty popłynąć z pomocą potrzebującym. Piątek, 15 listopada 2019 r. – ten termin powinien zarezerwować każdy, kto już nie może się doczekać wielkiego wiosłowania przy Ł3! Spotykamy się w strefie Silver i Gold stadionu, aby po raz czwarty popłynąć z pomocą potrzebującym.

1 2 3 53
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO