AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Wypełnialiście kiedyś piłkarskie dyktando? Wiecie ile metrów przebiegniecie okrążając całe boisko? Przygotowaliśmy dla Was fajną propozycje na spędzenie czasu. Przeczytajcie poniższe łamigłówki i dajcie nam znać w komentarzach w social mediach! Wypełnialiście kiedyś piłkarskie dyktando? Wiecie ile metrów przebiegniecie okrążając całe boisko? Przygotowaliśmy dla Was fajną propozycje na spędzenie czasu. Przeczytajcie poniższe łamigłówki i dajcie nam znać w komentarzach w social mediach!

Legia Warszawa, która zawsze promuje i wspiera pozytywne postawy społeczne, prosi kibiców o wyjątkową odpowiedzialność w sytuacji związanej z zagrożeniem Koronawirusem (COVID – 19). Zostańcie w domu. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Dajcie dobry przykład innym.

Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Kultury wszystkie placówki muzealne, w tym Muzeum Legii, od 12 marca zostają zamknięte aż do odwołania. 

Koniec zimy to czas, w którym chorujemy częściej. Jest to spowodowane głównie spadkiem odporności. Co robić aby skutecznie bronić się przed infekcjami? Doktor Piotr Żmijewski z LegiaLab śpieszy z kilkoma prostymi radami nie tylko dla piłkarzy.

Andrzej Fonfara i Marek Saganowski uruchomili na portalu siepomaga.pl swoje indywidualne zbiórki przed Charytatywną Gala Fundacji Legii. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji Legii.  

1 2 3 56
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO