AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W dniach 23-24 lipca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, miało miejsce niecodzienne, piłkarskie wydarzenie. 26 drużyn z całego świata przyjechało na Łazienkowską 3, by zawalczyć o najważniejszy tytuł – tytuł Mistrza Świata. W dniach 23-24 lipca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, miało miejsce niecodzienne, piłkarskie wydarzenie. 26 drużyn z całego świata przyjechało na Łazienkowską 3, by zawalczyć o najważniejszy tytuł – tytuł Mistrza Świata.

W dniach 11-17 lipca 2016 r. podopieczni świetlicy oraz Klubu Młodzieżowego Stowarzyszenia Wspólne Podwórko spędzali czas na Letnim obozie Socjoterapeutycznym w Sielpi. W dniach 11-17 lipca 2016 r. podopieczni świetlicy oraz Klubu Młodzieżowego Stowarzyszenia Wspólne Podwórko spędzali czas na Letnim obozie Socjoterapeutycznym w Sielpi.

Fundacja Legii rusza z letnią akcją pod nazwą "W protezie na rowerze – bo liczy się droga”. Współorganizatorem jest Fundacja Krok do Marzeń oraz Fundacja Amp Active. Projekt zakłada pokonanie dystansu 2016 km. Fundacja Legii rusza z letnią akcją pod nazwą "W protezie na rowerze – bo liczy się droga”. Współorganizatorem jest Fundacja Krok do Marzeń oraz Fundacja Amp Active. Projekt zakłada pokonanie dystansu 2016 km na rowerze przez założyciela Fundacji Krok do Marzeń – Kamila Misztala oraz przyjaciółkę Fundacji Legii, aktywistkę społeczną i sportową Ulrike Fuhrmann.

Fundacja Legii razem z „Akademią Samodzielności” zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia rozwojowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Fundacja Legii razem z „Akademią Samodzielności” zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia rozwojowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.

Projekt językowy był realizowany od początku kwietnia do końca czerwca w ramach konsorcjum organizacji pozarządowych BAZA Baza Akcji Zintegrowanej Animacji we współpracy z Fundacją Legii. Projekt językowy był realizowany od początku kwietnia do końca czerwca w ramach konsorcjum organizacji pozarządowych BAZA Baza Akcji Zintegrowanej Animacji we współpracy z Fundacją Legii.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO