AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Dnia 28.09.16 Fundacja Legii razem z Misiem Kazkiem wzięła udział w IV Paraolimpiadzie Sportowej. Dnia 28.09.16 Fundacja Legii razem z Misiem Kazkiem wzięła udział w IV Paraolimpiadzie Sportowej.

To już ostatni weekend i szansa żeby zobaczyć filmy na Festiwalu Kino Dzieci, którego Fundacja Legii jest partnerem. Ostatnia szansa żeby przeżyć niesamowite emocje! To już ostatni weekend i szansa żeby zobaczyć filmy na Festiwalu Kino Dzieci, którego Fundacja Legii jest partnerem. Ostatnia szansa żeby przeżyć niesamowite emocje!

Cała Legia Zawsze Razem!
To nie są puste słowa i dlatego, kiedy tylko do Legia Run Club dołączył Grzesiek Zawistowski z „Niepełnosprawnych Fanatyków”, Fundacja Legii wraz z Legia Run Club postanowili pomóc.
Cała Legia Zawsze Razem! To nie są puste słowa i dlatego, kiedy tylko do Legia Run Club dołączył Grzesiek Zawistowski z „Niepełnosprawnych Fanatyków”, Fundacja Legii wraz z Legia Run Club postanowili pomóc.

Już po raz drugi Fundacja Legii i Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza młodych i najmłodszych (od 4 do 12 lat) do udziału w filmowej przygodzie, tym razem pod hasłem „Małe i duże filmowe podróże”. Festiwal odbywa się między 17 a 25 września. Już po raz drugi Fundacja Legii i Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza młodych i najmłodszych (od 4 do 12 lat) do udziału w filmowej przygodzie, tym razem pod hasłem „Małe i duże filmowe podróże”. Festiwal odbywa się między 17 a 25 września w 27 miastach w Polsce, w tym w Warszawie.

Przez dwa miesiące wakacji na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3, w ramach akcji „Lato w mieście”, Akademia Samodzielności przy współpracy z Fundacją Legii, przeprowadziła cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat Przez dwa miesiące wakacji na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3, w ramach akcji „Lato w mieście”, Akademia Samodzielności przy współpracy z Fundacją Legii, przeprowadziła cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Fundacja Legii nie zwalnia tempa. Po stworzeniu zieleńca przed blokiem na ul. Chrzanowskiego 13, tym razem dzieciaki ze Stowarzyszenia „Wspólne Podwórko” wspólnie z seniorkami i przyjaciółmi z Fundacji Legii zmierzyły się z dżemami i konfiturami. Fundacja Legii nie zwalnia tempa. Po stworzeniu całorocznego zieleńca na skwerku przed blokiem na ul. Chrzanowskiego 13, tym razem dzieciaki ze Stowarzyszenia „Wspólne Podwórko” wspólnie z seniorkami ze Stowarzyszenia „Seniorit” i przyjaciółmi z Fundacji Legii zmierzyły się z dżemami, konfiturami i marmoladami.

Pracowity koniec wakacji w Fundacji Legii. W piątek, 26 sierpnia, wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia „Wspólne Podwórko” upiększyliśmy mikro fragment Warszawy. Na skwerze przed blokiem na ul. Chrzanowskiego 13 wyrósł całoroczny ogród. Pracowity koniec wakacji w Fundacji Legii. W piątek, 26 sierpnia, wspólnie z podopiecznymi Stowarzyszenia „Wspólne Podwórko” upiększyliśmy mikro fragment Warszawy. Na skwerze przed blokiem na ul. Chrzanowskiego 13 wyrósł całoroczny ogród.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO