AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Siedmioletni Kacper jest zawodnikiem Legia Soccer Schools. Uwielbia grać w piłkę, rywalizować z rówieśnikami i bardzo chce zostać piłkarzem. Kilka miesięcy temu musiał jednak zmienić swoje życie - wykryto u niego nowotwór prawej kości ramiennej. Siedmioletni Kacper jest zawodnikiem Legia Soccer Schools. Uwielbia grać w piłkę, rywalizować z rówieśnikami i bardzo chce zostać zawodowym piłkarzem. Kilka miesięcy temu musiał jednak zmienić swoje życie – wykryto u niego nowotwór prawej kości ramiennej.

25 września odbył się piknik rodzinny Razem na Pradze z główną atrakcją - turniejem piłkarskim SerduszkoCUP! Organizatorem było Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, które zajmuje się pomocą dzieciom oraz rodzinom w znalezieniu swojego miejsca. W niedzielę, 25 września odbył się piknik rodzinny Razem na Pradze z główną atrakcją - turniejem piłkarskim SerduszkoCUP! Organizatorem było Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, które zajmuje się pomocą dzieciom, młodym ludziom oraz rodzinom w znalezieniu swojego miejsca.

W sobotni poranek 22 października Mieszkańcy oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Q Zmianom spotkali się, aby rozpocząć prace w ogródku Wileńskiej 13. Rewitalizacja ogródka była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Legii. W sobotni poranek 22 października Mieszkańcy oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Q Zmianom i Studia Oficyna spotkali się , aby rozpocząć jesienne prace w ogródku Wileńskiej 13. Mimo deszczu i niskiej temperatury, nie brakowało rąk do pracy. W działaniach uczestniczyło ośmioro mieszkańców. Rewitalizacja ogródka była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Legii.

Poniedziałek 10 Października, deszczowe popołudnie, 14-letni Błażej zmierza rowerem na trening piłki nożnej do klubu Józefovia Józefów której jest zawodnikiem. Przez pośpiech i nieuwagę wpada prosto pod koła nadjeżdżającego pociągu. Poniedziałek 10 Października, deszczowe popołudnie, 14-letni Błażej zmierza rowerem na trening piłki nożnej do klubu Józefovia Józefów której jest zawodnikiem. Przez pośpiech i nieuwagę wpada prosto pod koła nadjeżdżającego pociągu.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO