AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Podczas piątkowego meczu z Wisłą na naszym stadionie po raz kolejny odbędzie się akcja "Kibice Legii wspólnie przeciwko białaczce". Podczas piątkowego meczu z Wisłą na naszym stadionie po raz kolejny odbędzie się akcja "Kibice Legii wspólnie przeciwko białaczce".

Fundacja Legii nie zwalnia tempa. Po dniu Pluszowego Misia, 26.11.16 Fundacja Legii razem z Misiem Kazkiem oraz spikerami Legii Warszawa – Darkiem Urbanowiczem oraz Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim wzięła udział w Maratonie Czytania. Fundacja Legii nie zwalnia tempa. Po dniu Pluszowego Misia, 26.11.16 Fundacja Legii razem z Misiem Kazkiem oraz spikerami Legii Warszawa – Darkiem Urbanowiczem oraz Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim wzięła udział w Maratonie Czytania.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, Fundacja Legii w towarzystwie Misia Kazka odwiedziła maluchy w Przedszkolu u Cioci Gosi na Woli.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, Fundacja Legii w towarzystwie Misia Kazka odwiedziła maluchy w Przedszkolu u Cioci Gosi na Woli. Kazek nie tylko przybił z każdym przedszkolakiem przysłowiową „piątkę” ale pomógł wychowawczyniom wręczać przygotowane dla dzieci wisiorki. Na pamiątkę wizyty dzieci dostały również mniejszą wersję Misia Kazka do codziennej zabawy.

Chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę na meczu z Wisłą Płock lub Górnikiem Łęczna? Specjalnie dla kibiców Legii oferujemy możliwość złożenia życzeń w wyjątkowy sposób - na olbrzymich, stadionowych telebimach w trakcie meczu naszej drużyny. Chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę na meczu z Wisłą Płock lub Górnikiem Łęczna? Przypominamy, że specjalnie dla kibiców Legii Warszawa oferujemy niepowtarzalną możliwość złożenia życzeń w wyjątkowy sposób - na olbrzymich, stadionowych telebimach w trakcie meczu naszej drużyny.

Po pozytywnym odbiorze pilotażowych zajęć z „Akademii Samodzielności”, które odbywały się w okresie letnim na stadionie Legii, ruszyły wykłady dla dzieci i młodzieży z warszawskich Placówek Wsparcia Dziennego. Po pozytywnym odbiorze pilotażowych zajęć z „Akademii Samodzielności”, które odbywały się w okresie letnim na stadionie Legii, ruszyły wykłady dla dzieci i młodzieży z warszawskich Placówek Wsparcia Dziennego.

Beneficjenci letniej akcji "W protezie na rowerze" dzięki zbiórce pieniędzy spełnią swoje marzenia o nowym sprzęcie protetycznym. Wszystkie formalności zostały spełnione, a Mateusz i Marcin dokonują pierwszych sprzętowych przymiarek. Beneficjenci letniej akcji "W protezie na rowerze" dzięki zbiórce pieniędzy spełnią swoje marzenia o nowym sprzęcie protetycznym. Wszystkie formalności zostały spełnione, a Mateusz i Marcin dokonują pierwszych sprzętowych przymiarek.

Korzystając z wolnego wtorkowego popołudnia, odwiedziliśmy klasę 5A, która wygrała tegoroczną stołeczną akcję „Rowerowy Maj”. Korzystając z wolnego wtorkowego popołudnia, odwiedziliśmy klasę 5A, która wygrała tegoroczną stołeczną akcję „Rowerowy Maj”. Jak się okazało, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 261 im. St. Kostki Potockiego to nie tylko zapaleni sportowcy, ale i wielcy kibice Legii.

Były zawodnik CWKS-u w grupach młodzieżowych, a obecnie zawodnik zaprzyjaźnionego klubu Bóbr Tłuszcz - Piotr Osman - potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec choruje na białaczkę.  Były zawodnik CWKS-u w grupach młodzieżowych, a obecnie zawodnik zaprzyjaźnionego klubu Bóbr Tłuszcz - Piotr Osman - potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec choruje na białaczkę. 

"Korki z Legią" - rusza druga edycja. Po raz drugi Fundacja Legii oraz Fundacja „Świat na Tak” organizują bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego i matematyki. "Korki z Legią" - rusza druga edycja. Po raz drugi Fundacja Legii oraz Fundacja „Świat na Tak” organizują bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego i matematyki.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO