AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Fundacja Legii spełnia marzenia. Podczas ostatniego meczu rundy zimowej z Górnikiem Łęczna, Fundacja Legii gościła 11letniego Sebastiana, chłopca, którego serce należy do Legii.
Fundacja Legii spełnia marzenia. Podczas ostatniego meczu rundy zimowej z Górnikiem Łęczna, Fundacja Legii gościła 11letniego Sebastiana, chłopca, którego serce należy do Legii.

Fundacja Legii wspiera akcję #PodarujWigilie. Dla starszych, samotnych osób Wigilia to najsmutniejszy dzień w roku. Dlatego Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” organizuje akcję #PodarujWigilie, czyli świąteczne kolacje dla ponad 300 podopiecznych. Fundacja Legii wspiera akcję #PodarujWigilie. Dla starszych, samotnych osób Wigilia to najsmutniejszy dzień w roku. Dlatego Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” organizuje akcję #PodarujWigilie, czyli świąteczne kolacje dla ponad 300 podopiecznych.

W środę, 14 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na rezenty świąteczne. Dzięki systemowi motywacyjnemu zdobywali punkty, które później przekładały na nagrody. W środę, 14 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na swoje prezenty świąteczne. Dzięki stworzonemu systemowi motywacyjnemu zdobywali punkty, które później przekładały się na nagrody.

Chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę na meczu z Górnikiem Łęczna? Przypominamy, że specjalnie dla kibiców Legii Warszawa oferujemy niepowtarzalną możliwość złożenia życzeń w wyjątkowy sposób - na stadionowych telebimach w trakcie meczu. ZŁÓŻ BLISKIM ŻYCZENIA PRZY #Ł3! Chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę na meczu z Górnikiem Łęczna? Przypominamy, że specjalnie dla kibiców Legii Warszawa oferujemy niepowtarzalną możliwość złożenia życzeń w wyjątkowy sposób - na olbrzymich, stadionowych telebimach w trakcie meczu naszej drużyny.

Udana akcja kibiców przeciw białaczce! Kolejna akcja przeprowadzona przez Legię we współpracy z Fundacją DKMS zakończyła się sukcesem. Podczas meczu z Wisłą Płock do bazy dawców szpiku i komórek macierzystych zapisało się 83 kibiców "wojskowych"! Udana akcja kibiców przeciw białaczce! Kolejna akcja przeprowadzona przez Legię we współpracy z Fundacją DKMS zakończyła się sukcesem. Podczas meczu z Wisłą Płock do bazy dawców szpiku i komórek macierzystych zapisało się 83 kibiców "wojskowych"!

Już dzisiaj, 5 grudnia, startują 2 mikołajkowe aukcje. Do wylicytowania są unikalna, czerwona koszulka Legii Warszawa, w których zawodnicy grali w meczu ze Sportingiem Lizbona oraz piłka Adidas podpisana przez zawodników pierwszego zespołu. 
Już dzisiaj, 5 grudnia, startują dwie mikołajkowe aukcje Fundacji Legii. Do wylicytowania są unikalna, czerwona koszulka Legii Warszawa, w których zawodnicy grali w meczu ze Sportingiem Lizbona oraz piłka Adidas podpisana przez zawodników pierwszego zespołu. 

Dziś dotarła do nas cała paczka listów do św. Mikołaja! W ramach świątecznych akcji, Fundacja Legii przygotowuje prezenty dla podopiecznych Ogniska na Bielanach prowadzonego w ramach Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”. Dziś dotarła do nas cała paczka listów do św. Mikołaja! W ramach świątecznych akcji, Fundacja Legii przygotowuje prezenty dla podopiecznych Ogniska na Bielanach prowadzonego w ramach Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO