AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Tym razem oferujemy coś naprawdę wyjątkowego! Przedmiotem licytacji jest oficjalny zegarek Ligi Mistrzów UEFA. Tym razem oferujemy coś naprawdę wyjątkowego! Przedmiotem licytacji jest oficjalny zegarek Ligi Mistrzów UEFA.

Fundacja Legii razem z „Akademią Samodzielności” zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat na kolejną turę zajęć, prowadzonych na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Fundacja Legii razem z „Akademią Samodzielności” zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat na kolejną turę zajęć, prowadzonych na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.

21 stycznia oraz 22 stycznia nasi Kochani Dziadkowie obchodzą swoje święto. Te dni są znakomitą okazją, aby pokazać im, jak ważnymi osobami są w naszym życiu. 21 stycznia oraz 22 stycznia nasi Kochani Dziadkowie obchodzą swoje święto. Te dni są znakomitą okazją, aby pokazać im, jak ważnymi osobami są w naszym życiu.

Dzięki Waszemu wsparciu w ubiegłym roku udało nam się dotrzeć do wielu potrzebujących. Teraz znów mocno na Was liczymy. Bądź #GotowyDoPomocy i wesprzyj Fundację Legii 1% swojego podatku. Ten prosty gest nic nie kosztuje, a może wiele zmienić! Dzięki Waszemu wsparciu w ubiegłym roku udało nam się dotrzeć do wielu potrzebujących. Teraz znów mocno na Was liczymy. Bądź #GotowyDoPomocy i wesprzyj Fundację Legii 1% swojego podatku. Ten prosty gest nic nie kosztuje, a może wiele zmienić!

Przez cały 2016 rok, także dzięki Wam, byliśmy #GotowiDoPomocy, starając się dotrzeć do najbardziej potrzebujących wsparcia. Wybraliśmy aktywności, które przybliżą Wam nasze działania. Uśmiechy naszych podopiecznych to dla nas największa nagroda. Przez cały 2016 rok, także dzięki Wam, byliśmy #GotowiDoPomocy, starając się dotrzeć do tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Wybraliśmy kilkanaście aktywności, które przybliżą Wam nasze działania. Uśmiechy naszych podopiecznych to dla nas największa nagroda.

Każda osoba ucząca się w warszawskich szkołach średnich zdaje maturę i może rozwijać się dalej – taka wizja przyświeca Fundacji Świat na Tak oraz Fundacji Legii, organizatorom drugiej edycji programu „Korki z Legią”. Każda osoba ucząca się w warszawskich szkołach średnich zdaje maturę i może rozwijać się dalej – taka wizja przyświeca Fundacji Świat na Tak oraz Fundacji Legii, organizatorom drugiej edycji programu „Korki z Legią”.

Zakończył się program „Klub Ambitnego Gimnazjalisty” organizowany przez Stowarzyszenie Qzmianom. Projekt realizowany był w partnerstwie z Fundacją Legii w ramach programu „Zróbmy razem lepsze miasto”. Zakończył się program „Klub Ambitnego Gimnazjalisty” organizowany przez Stowarzyszenie Qzmianom. Projekt realizowany był w partnerstwie z Fundacją Legii w ramach programu „Zróbmy razem lepsze miasto”.

Już w niedzielę 15 stycznia odbędzie się dwudziesty piąty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem głównymi celami zbiórki WOŚP są ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Już w niedzielę 15 stycznia odbędzie się dwudziesty piąty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celami zbiórki WOŚP są ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Fundacja Legii również wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Możliwe jest licytowanie na 3 naszych aukcjach, z których kwoty zebrane trafią bezpośrednio na konto WOŚP.

W ubiegłym roku Błażej Cymerman wpadł pod pociąg jadąc rowerem na trening. 14-letni chłpiec cudem przeżył, ale stracił obie nogi. Teraz przed nastolatkiem najtrudniejszy "mecz". W tym celu powstała "Drużyna Błażeja". W ubiegłym roku Błażej Cymerman wpadł pod pociąg jadąc rowerem na trening. 14-letni chłpiec cudem przeżył, ale stracił obie nogi. Teraz przed nastolatkiem najtrudniejszy "mecz": walka o powrót do normalnego życia. Błażej bez pomocy innych sobie nie poradzi. Wesprze m.in. go Fundacja Legii oraz Scouts For Football. W tym celu powstała "Drużyna Błażeja".

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO