AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W środę 29 marca, w Multikinie na Targówku odbyło się spotkanie uczniów z warszawskich szkół w ramach Akademii Filmowej organizowanej przez Multikino. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję spotkać się z fotografem Legii – Jackiem Prondzyskim. W środę 29 marca, w Multikinie na Targówku odbyło się spotkanie uczniów z różnych warszawskich szkół w ramach Akademii Filmowej organizowanej przez sieć kin Multikino. Przed seansem, uczestnicy wydarzenia mieli okazję spotkać się z fotografem Legii – Jackiem Prondzynskim.

31 marca to ostatni dzień obchodów Stulecia Legii Warszawa, ale mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę związaną z pięknym jubileuszem. Na aukcję trafiają właśnie limitowane koszulki meczowe Wojskowych z nadrukiem ''Legia 100''. 31 marca to ostatni dzień obchodów Stulecia Legii Warszawa, ale mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę związaną z pięknym jubileuszem. Na aukcję trafiają właśnie wyjątkowe, limitowane koszulki meczowe Wojskowych z nadrukiem ''Legia 100'' i podpisami całej drużyny.

Fundacja Legii – jako jedna z ponad 60 organizacji - włączyła się do europejskiej akcji More than Football, która posłuży promocji działań społecznych organizowanych przez kluby piłkarskie. Akcja rozpoczyna się 30 marca i potrwa do 9 kwietnia. Legia dołącza do akcji #Morethanfootball Action Week. Fundacja Legii – jako jedna z ponad 60 organizacji - włączyła się do europejskiej akcji More than Football, która posłuży promocji działań społecznych organizowanych przez kluby piłkarskie. Akcja rozpoczyna się 30 marca i potrwa do 9 kwietnia.

Michał Pazdan został ambasadorem SOS Wiosek Dziecięcych i odwiedził w Siedlcach Brajana - chłopca, który wysłał do niego list z prośbą o pokazanie kilku piłkarskich sztuczek. Michał Pazdan został ambasadorem SOS Wiosek Dziecięcych i odwiedził w Siedlcach Brajana - chłopca, który wysłał do niego list z prośbą o pokazanie kilku piłkarskich sztuczek.

Wiele mieliśmy ostatnio powodów do składania życzeń i gratulacji. Wśród nich znalazł się jeden wyjątkowy. Michał Kucharczyk, który sam w poniedziałek skończył 26 lat, postanowił zrobić niespodziankę innemu solenizantowi. Wiele mieliśmy ostatnio powodów do składania życzeń i gratulacji. Wśród nich znalazł się jeden bardzo wyjątkowy. Michał Kucharczyk, który sam w poniedziałek skończył 26 lat, postanowił zrobić niespodziankę innemu solenizantowi. Odwiedziliśmy jednego z naszych kibiców, Adriana, który w następnym tygodniu będzie obchodził swoje 23. urodziny.

Kibicujemy nie tylko drużynie Legii Warszawa w obronieniu tytułu Mistrza Polski, ale też ponad 80 uczestnikom „Korków z Legią” w jak najlepszym zdaniu egzaminu maturalnego. Kibicujemy nie tylko drużynie Legii Warszawa w obronieniu tytułu Mistrza Polski, ale też ponad 80 uczestnikom „Korków z Legią” w jak najlepszym zdaniu egzaminu maturalnego.

Tym razem podczas niedzielnego meczu Legii z Wisłą, naszym gościem był 11letni Kuba. Tym razem podczas niedzielnego meczu Legii z Wisłą, naszym gościem był 11letni Kuba.

Podczas meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków odbył się finał akcji charytatywnej dla Błażeja Cymermana. Podczas meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków odbył się finał akcji charytatywnej dla Błażeja Cymermana.

Podopieczni Powiślańskiej Fundacji Społecznej spędzili tydzień ferii zimowych na obozach piłkarskich Legia Soccer Schools w Nadrzeczu. Na ufundowany przez Fundację Legii wyjazd udało się zabrać siódemkę dzieci z PFS. Podopieczni Powiślańskiej Fundacji Społecznej spędzili tydzień ferii zimowych na obozach piłkarskich Legia Soccer Schools w Nadrzeczu. Na ufundowany przez Fundację Legii wyjazd udało się zabrać siódemkę dzieci z PFS.

Są tacy ludzie, obok których nie można przejść obojętnie. Jednym z nich jest Bartek Pawlisiak. Cichy bohater. Od 11 lat opiekuje się grupą niepełnosprawnych kibiców z Łazienkowskiej 3. Są tacy ludzie, obok których nie można przejść obojętnie. Jednym z nich jest Bartek Pawlisiak. Cichy bohater. Od 11 lat opiekuje się grupą niepełnosprawnych kibiców z Łazienkowskiej 3. Bohaterów, którzy potrafią i nie wstydzą się śmiać ze swoich własnych słabości.

Tej zimy po raz kolejny Fundacja Legii zdecydowała się wesprzeć finansowo organizację wypoczynku zimowego. Tym razem podopieczni Ogniska Muranów spędzili czas na zimowisku w Sopotni Wielkiej.
Tej zimy po raz kolejny Fundacja Legii zdecydowała się wesprzeć finansowo organizację wypoczynku zimowego. Tym razem podopieczni Ogniska Muranów spędzili czas na zimowisku w Sopotni Wielkiej.

Małgosia jest osobą niepełnosprawną, której marzeniem było wyprowadzenie na boisko zawodnika Legii Warszawa. Udało nam się spełnić to marzenie! Podczas meczu z Termalicą, Małgosia miała okazję wyprowadzić Tomasa Necida na boisko! Małgosia jest osobą niepełnosprawną, której marzeniem było wyprowadzenie na boisko zawodnika Legii Warszawa. Udało nam się spełnić to marzenie! Podczas meczu z Termalicą, Małgosia miała okazję wyprowadzić Tomasa Necida na boisko! Mamy nadzieję, że było to niezapomniane przeżycie dla Małgosi!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO