AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Wybrana została najlepsza akcja zorganizowana w ramach programu ''Kibicuj z Klasą''. Wygrała grupa Legionistów z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej. Wybrana została najlepsza akcja zorganizowana w ramach programu ''Kibicuj z Klasą''. Wygrała grupa Legionistów z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

Niezależne Zrzeszenie Studentów i Samorząd Studentów UW po raz kolejny organizują honorową zbiórkę krwi. W tej edycji studenci działają pod hasłem: „Nie trać życia, graj w czerwone!”. Fundacja Legii jest partnerem akcji. Niezależne Zrzeszenie Studentów i Samorząd Studentów UW po raz kolejny organizują honorową zbiórkę krwi. W tej edycji studenci działają pod hasłem: „Nie trać życia, graj w czerwone!”. Fundacja Legii jest partnerem akcji.

W sobotę 23.04 odbył się inaugurujący akcję Rowerowy Maj przejazd Warszawskiej Masy Krytycznej połączony z piknikiem rowerowym przy Parku Fontann. Fundacja Legii jest partnerem akcji i oczywiście nie mogło nas zabraknąć podczas pikniku. W sobotę 23.04 odbył się inaugurujący akcję Rowerowy Maj przejazd Warszawskiej Masy Krytycznej połączony z piknikiem rowerowym przy Parku Fontann. Fundacja Legii jest partnerem akcji, więc oczywiście na pikniku nie mogło zabraknąć również nas.

Szanowni Państwo,

W imieniu całego zespołu Fundacji Legii oraz naszych podopiecznych składamy najlepsze życzenia Wielkanocne.
Szanowni Państwo, W imieniu całego zespołu Fundacji Legii oraz naszych podopiecznych składamy najlepsze życzenia Wielkanocne.

Szanowni Państwo!
Drodzy Legioniści!
Szanowni Państwo! Drodzy Legioniści!

Rowerem można jeździć po mieście przez cały rok. Tych, którzy jeszcze nie przekonali się do tego środka transportu, będziemy zachęcać do przesiadki. Na początek zapraszamy na „Rowerowy Start” – organizowany Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Rowerem można jeździć po mieście praktycznie przez cały rok. Tych, którzy jeszcze nie przekonali się do tego środka transportu, będziemy zachęcać do przesiadki podczas "Rowerowego Maja". Na początek zapraszamy na „Rowerowy Start” – organizowany Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie oraz Warszawską Masą Krytyczną. Fundacja Legii po raz drugi jest partnerem akcji.

W sobotę 1 kwietnia w Małej Auli w Gmachu Politechniki Warszawskiej odbył się XIII Tęczowy Koncert Wielkanocny pod Patronatem Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jana Szmidta.
W sobotę 1 kwietnia w Małej Auli w Gmachu Politechniki Warszawskiej odbył się XIII Tęczowy Koncert Wielkanocny pod Patronatem Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jana Szmidta.

Po pozytywnym oddźwięku warsztatów w ramach Akademii Samodzielności w czterech Placówkach Wsparcia Dziennego kontynuujemy program w kolejnych miejscach. Po pozytywnym oddźwięku warsztatów w ramach Akademii Samodzielności w czterech Placówkach Wsparcia Dziennego kontynuujemy program w kolejnych miejscach.

We wtorek 4 kwietnia gościliśmy w klinice onkologii w Warszawie. W skład legijnej delegacji weszli piłkarze drugiej drużyny: kapitan Adrian Małachowski i Eryk Więdłocha, a także maskotka klubu - Miś Kazek. We wtorek 4 kwietnia gościliśmy w klinice onkologii w Warszawie. W skład legijnej delegacji weszli piłkarze drugiej drużyny: kapitan Adrian Małachowski i Eryk Więdłocha, a także maskotka klubu - Miś Kazek.

Tym razem podczas sobotniego meczu Legii z Pogonią Szczecin, naszym gościem był 14letni Wiktor. Tym razem podczas sobotniego meczu Legii z Pogonią Szczecin, naszym gościem był 14letni Wiktor.

Dziś na zaproszenie Fundacji Legii stadion zwiedzali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 w Warszawie. Placówka ta kształci i wychowuje młodzież niepełnosprawną intelektualnie oraz z dysfunkcjami narządów ruchu. Mamy nadzieję, że wszyscy miło Dziś na zaproszenie Fundacji Legii stadion zwiedzali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 w Warszawie. Placówka ta kształci i wychowuje młodzież niepełnosprawną intelektualnie oraz z dysfunkcjami narządów ruchu. Uczniowie pochodzą w większości z rodzin wielodzietnych, ubogich. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas. #Morethanfootball

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO