AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich w związku z organizowanym przez Fundację A.R.T. i Fundację Legii – IV Festiwalem Rodziny. Przez cały dzień odwiedzający mogli korzystać z przygotowanych specjalnie atrakcji. W sobotę 10 czerwca stadion Legii był otwarty dla wszystkich w związku z organizowanym przez Fundację A.R.T. i Fundację Legii – IV Festiwalem Rodziny. Przez cały dzień odwiedzający mogli korzystać z przygotowanych specjalnie atrakcji.

W poniedziałek 26 czerwca pomimo opadów deszczu udało się upiększyć fragment miasta. Do kolejnych miejsc w mieście udekorowanych kwiatami dołączyło Rondo Sedlaczka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii. W poniedziałek 26 czerwca pomimo niesprzyjającej pogody i mocnych opadów deszczu udało się upiększyć fragment miasta. Do kolejnych miejsc w mieście udekorowanych kwiatami dołączyło tym razem Rondo Sedlaczka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii.

W piątek 23.06.17 w Skyboxie odbyło się zakończenie sezonu Lotto Ekstraklasy 2016/2017 dla naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych. W piątek 23.06.17 w Skyboxie odbyło się zakończenie sezonu Lotto Ekstraklasy 2016/2017 dla naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych.

Po ubiegłorocznym sukcesie, startujemy z zapisami na drugą edycję zajęć dla dzieci z cyklu Akademia Samodzielności, w ramach Lata w Mieście. Fundacja Legii zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Po ubiegłorocznym sukcesie, startujemy z zapisami na drugą edycję zajęć dla dzieci z cyklu Akademia Samodzielności, w ramach Lata w Mieście. Fundacja Legii zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

W najbliższy piątek na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się zakończenie sezonu dedykowane naszym przyjaciołom ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych - Niepełnosprawni Fanatycy, wyjątkowych ludzi z Ł3. Już w najbliższy piątek na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się zakończenie sezonu LOTTO Ekstraklasy 2016/2017 dedykowane naszym przyjaciołom ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych - Niepełnosprawni Fanatycy, wyjątkowych ludzi z Ł3.

Wielka atrakcja dla kibiców. Do piątku do 16:00 trwają aukcje Fundacji Legii, w których można nabyć wyjątkowe koszulki z limitowanej, mistrzowskiej serii oraz jubileuszowy trykot Artura Jędrzejczyka z nr 100. Wielka atrakcja dla kibiców. Do piątku do 16:00 trwają aukcje Fundacji Legii, w których można nabyć wyjątkowe koszulki z limitowanej, mistrzowskiej serii oraz jubileuszowy trykot Artura Jędrzejczyka z nr 100.

Zakończyła się akcja Rowerowy Maj, organizowana przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Fundacja Legii była w tym roku partnerem już po raz drugi. Zakończyła się akcja Rowerowy Maj, organizowana przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Fundacja Legii była w tym roku partnerem już po raz drugi.

Informujemy, że zostaliśmy Partnerem V Dni Przyjaciół Piłki Nożnej, które odbędą się w całej Polsce w dniach 3-11 czerwca 2017 roku. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału w tym piłkarskim święcie inicjowanym przez Fundację Piłka jest Piękna. Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Partnerem V edycji Dni Przyjaciół Piłki Nożnej, które odbędą się w całej Polsce w dniach 3-11 czerwca 2017 roku. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału w tym piłkarskim święcie inicjowanym przez Fundację Piłka jest Piękna, które wzorem poprzednich lat jest połączone z kampanią społeczną promującą wykrywanie raka piersi.

W sobotę 10 czerwca na Stadionie Legii odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Rodziny. W tym roku wydarzenie organizowane jest przez Fundację A.R.T. oraz Fundację Legii. Dla uczestników wydarzenia, tych najmłodszych i tych starszych, przygotowaliśmy W sobotę 10 czerwca na Stadionie Legii odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Rodziny. W tym roku wydarzenie organizowane jest przez Fundację A.R.T. oraz Fundację Legii. Dla uczestników wydarzenia, tych najmłodszych i tych starszych, przygotowaliśmy moc różnorodnych atrakcji!

Konkurs dla najmłodszych pt. ''Malowana Legia'' dobiegł końca. Zawodnicy Legii wybrali jedenaście ich zdaniem najlepszych prac, choć wybór nie należał do najłatwiejszych - nadesłano mnóstwo świetnych rysunków. Konkurs dla najmłodszych pt. ''Malowana Legia'' dobiegł końca. Zawodnicy Legii wybrali jedenaście ich zdaniem najlepszych prac, choć wybór nie należał do najłatwiejszych - nadesłano mnóstwo świetnych rysunków.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO