AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Zakończony w czerwcu konkurs "Ma(L)owana Legia" cieszył się ogromną popularnością. Przed rozpoczęciem meczu z Koroną prezes Fundacji Legii wraz z M. Radoviciem wręczyli zwycięzcom nagrody. Dzieci wyprowadziły również piłkarzy Wojskowych na murawę. Zakończony w czerwcu konkurs "Ma(L)owana Legia" cieszył się ogromną popularnością. Przed rozpoczęciem meczu z Koroną prezes Fundacji Legii Anna Mioduska wraz z Miroslavem Radoviciem wręczyli zwycięzcom nagrody. Dzieci wyprowadziły również piłkarzy Wojskowych na murawę.

Keegan jest kibicem IFK Mariehamn od lat, zawsze wierny i wierzący w sukces swojego klubu. Osiem lat temu, kiedy zespół z Wysp Alandzkich grał jeszcze w II lidze „przewidział”, że jego klub zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA. I tak się stało. Keegan jest kibicem IFK Mariehamn od kilkudziesięciu lat, zawsze wierny i wierzący w sukces swojego klubu. Fan z krwi i kości. Osiem lat temu, kiedy zespół z Wysp Alandzkich grał jeszcze w II lidze „przewidział”, że jego klub zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA. I tak się stało.

Coraz więcej produktów z serduszkiem pojawia się w Legia FanStore – w lokalizacjach stacjonarnych oraz na sklep.legia.com. Serdecznie zachęcamy do ich zakupu. Coraz więcej produktów z serduszkiem pojawia się w Legia FanStore – w lokalizacjach stacjonarnych oraz na sklep.legia.com. Serdecznie zachęcamy do ich zakupu.

W trakcie meczu o Superpuchar, rozegrany 7 lipca na Stadionie Legii Warszawa, wspólnie z Fundacją DKMS, kolejny już raz prowadziliśmy rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Dzięki wspólnym działaniom, baza Dawców powiększyła się o 104 kibiców. W trakcie meczu o Superpuchar Polski, rozegranym 7 lipca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, wspólnie z Fundacją DKMS, kolejny już raz prowadziliśmy rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Dzięki wspólnym działaniom, baza potencjalnych Dawców powiększyła się o 104 kibiców.

W ostatnim miesiącu przedstawiciele Fundacji Legii oraz Legia Soocer Schools połączyli siły z organizacją The Football Club Social Alliance (FCSA), aby wspólnie zrealizować projekt piłkarsko-edukacyjny na Ukrainie dla osób wysiedlonych. W ostatnim miesiącu przedstawiciele Fundacji Legii oraz Legia Soocer Schools połączyli siły z organizacją The Football Club Social Alliance (FCSA), aby wspólnie zrealizować projekt piłkarsko-edukacyjny na Ukrainie dla osób wysiedlonych. 8-miesięczny kurs, 39 uczestników, wszystko po to, aby przygotować uczestników do bycia Young Coach'em, na którego mogą liczyć dzieci.

Już w piątek podczas meczu o Superpuchar Polski w dniu 7 lipca, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia na Stadionie Miejskim Legii Warszawa w Warszawie, Fundacja DKMS prowadzić będzie rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Już w piątek podczas meczu o Superpuchar Polski w dniu 7 lipca, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Fundacja DKMS prowadzić będzie rejestrację potencjalnych Dawców szpiku.

Już 15 – 16 lipca, na Stadionie Legii odbędą się V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka organizowane przez Stowarzyszenie Nadzieja na Mundial. Nasza Fundacja ma przyjemność być głównym partnerem tego wyjątkowego święta! Już 15 – 16 lipca, na Stadionie Legii odbędą się V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka organizowane przez Stowarzyszenie Nadzieja na Mundial. Nasza Fundacja ma przyjemność być głównym partnerem tego wyjątkowego święta!

Podczas meczu o Superpuchar Polski w dniu 7 lipca, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia na Stadionie Miejskim w Warszawie, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Podczas meczu o Superpuchar Polski w dniu 7 lipca, w którym Legia Warszawa zmierzy się z Arką Gdynia na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS.

W dniach 03.07-31.08.2017 w okresie wakacji letnich zapraszamy na darmowe zajęcia dla dzieci. Organizowane zajęcia to warsztaty dla dzieci z Akademii Samodzielności oraz ćwiczenia sportowe, które organizujemy we współpracy z różnymi sekcjami Legii. W dniach 03.07-31.08.2017 w okresie wakacji letnich zapraszamy na darmowe zajęcia dla dzieci. Organizowane zajęcia to warsztaty dla dzieci z Akademii Samodzielności oraz ćwiczenia sportowe, które organizujemy we współpracy z różnymi sekcjami Legii Warszawa.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO