AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

27 sierpnia, przy okazji meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Legią a Zagłębiem, Fundacja Legii i Legia Warszawa zorganizowały zbiórkę przedmiotów, które zostaną przekazane poszkodowanym w nawałnicach w województwie kujawsko-pomorskim. 27 sierpnia, przy okazji meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Legią a Zagłębiem, Fundacja Legii i Legia Warszawa zorganizowały zbiórkę przedmiotów, które zostaną przekazane poszkodowanym w nawałnicach w województwie kujawsko-pomorskim.

Fundacja Legii po raz kolejny pomogła spełnić marzenie chorego chłopca, który wraz z najbliższą rodziną został zaproszony na mecz Legii Warszawa z Zagłębiem Lublin. Fundacja Legii po raz kolejny pomogła spełnić marzenie chorego chłopca, który wraz z najbliższą rodziną został zaproszony na mecz Legii Warszawa z Zagłębiem Lublin.

Postawa, którą warto nagradzać. Postawa, którą warto nagradzać.

27 sierpnia, przy okazji meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Fundacja Legii i Legia Warszawa zorganizują zbiórkę przedmiotów, które zostaną przekazane poszkodowanym w nawałnicach w województwie kujawsko-pomorskim. 27 sierpnia, przy okazji meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Fundacja Legii i Legia Warszawa zorganizują zbiórkę przedmiotów, które zostaną przekazane poszkodowanym w nawałnicach w województwie kujawsko-pomorskim.

Aby docenić trud i wysiłek najwytrwalszych uczniów Szkoły językowej, w czasie letnich wakacji zorganizowaliśmy pięciodniowy obóz językowy w Budapeszcie. Celem wyjazdu było wykorzystanie dotychczasowo nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce. Aby docenić trud i wysiłek najwytrwalszych uczniów Szkoły językowej, w czasie letnich wakacji zorganizowaliśmy pięciodniowy obóz językowy w Budapeszcie. Celem wyjazdu było wykorzystanie dotychczasowo nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce.

W związku z wieloma deklaracjami przekazywania środków na opłacenie kary nałożonej na Legię Warszawa przez UEFA po meczu z FK Astana w dn. 02.08.2017 informujemy, że Klub nie będzie się odwoływał od decyzji i zapłaci karę w wysokości 35 tys. euro. W związku z wieloma deklaracjami przekazywania środków na opłacenie kary nałożonej na Legię Warszawa przez UEFA po meczu z FK Astana w dn. 02.08.2017 informujemy, że Klub nie będzie się odwoływał od decyzji i zapłaci karę w wysokości 35 tys. euro.

Trwa akcja Lato w Mieście z Fundacją Legii. Przez cały sierpień kontynuujemy zajęcia z Akademii Samodzielności oraz Siatkówki. Trwa akcja Lato w Mieście z Fundacją Legii. Przez cały sierpień kontynuujemy zajęcia z Akademii Samodzielności oraz Siatkówki.

W związku z obchodami 73. rocznicy Powstania Warszawskiego, Fundacja Legii wesprze żyjących Powstańców Warszawskich. Wszystkie środki finansowe pozyskane z licytacji przedmiotów zostaną w całości przekazane Związkowi Powstańców Warszawskich. W związku z obchodami 73. rocznicy Powstania Warszawskiego, Fundacja Legii wesprze żyjących Powstańców Warszawskich. Wszystkie środki finansowe pozyskane z licytacji przedmiotów zostaną w całości przekazane Związkowi Powstańców Warszawskich.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO