AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Przedstawiciele Klubu i Fundacji Legii oficjalnie przekazali Związkowi Powstańców Warszawskich (ZPW) wszystkie środki zebrane na skutek akcji kibiców, zorganizowanej po nałożeniu na klub kary za oprawę upamiętniającą rocznicę wybuchu Powstania Warsza Przedstawiciele Klubu i Fundacji Legii oficjalnie przekazali Związkowi Powstańców Warszawskich (ZPW) wszystkie środki zebrane na skutek akcji kibiców, zorganizowanej po nałożeniu na klub kary za oprawę upamiętniającą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Fundacja Legii oraz Legia Warszawa dołączyły do akcji zainicjowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Niepełnosprawnych - ''Niepełnosprawni Fanatycy'' (SKN-NF), której celem jest pozyskanie środków wspierających jego podopiecznych. Fundacja Legii oraz Legia Warszawa dołączyły do akcji zainicjowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Niepełnosprawnych - ''Niepełnosprawni Fanatycy'' (SKN-NF), której celem jest pozyskanie środków wspierających jego podopiecznych.

Informujemy, że w piątek, 9 września zakończy się akcja wspierania Powstańców prowadzona przez Fundację Legii. Informujemy, że w piątek, 9 września zakończy się akcja wspierania Powstańców prowadzona przez Fundację Legii.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO