AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Pewnego dnia postanowili pomagać małym pacjentom. Obejrzyjcie krótki dokument o grupie kibiców Legii "Dobrzy Ludzie" oraz o tym, jak zaczęła się ich współpraca z Centrum Zdrowia Dziecka. Pewnego dnia postanowili pomagać małym pacjentom. Obejrzyjcie krótki dokument o grupie kibiców Legii "Dobrzy Ludzie" oraz o tym, jak zaczęła się ich współpraca z Centrum Zdrowia Dziecka.

W piątek, 17 listopada 2017 roku odbędzie się druga edycja akcji charytatywnej #WszyscyDoWioseł. Celem wydarzenia jest wsparcie inicjatywy grupy kibicowskiej „Dobrzy Ludzie” i zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. W piątek, 17 listopada 2017 roku odbędzie się druga edycja akcji charytatywnej #WszyscyDoWioseł. Celem wydarzenia jest wsparcie inicjatywy grupy kibicowskiej „Dobrzy Ludzie” i zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. W tym roku uczestnicy przepłyną długość Wisły (1047 km).

Fundacja Legii już po raz drugi miała przyjemność być partnerem akcji „Rowerowy Maj”, organizowanej przez Zarząd Dróg Miejskich. Fundacja Legii już po raz drugi miała przyjemność być partnerem akcji „Rowerowy Maj”, organizowanej przez Zarząd Dróg Miejskich.

Nowy rok szkolny to dla wielu uczniów czas nowych wyzwań i ciężkiej pracy. Fundacja Legii postanowiła pomóc potrzebującym dzieciom wkroczyć w ten etap z uśmiechem na ustach oraz odpowiednio wyposażonym tornistrem. Nowy rok szkolny to dla wielu uczniów czas nowych wyzwań i ciężkiej pracy. Fundacja Legii postanowiła pomóc potrzebującym dzieciom wkroczyć w ten etap z uśmiechem na ustach oraz odpowiednio wyposażonym tornistrem.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO