AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Fundacja Legii miała ogromną przyjemność gościć niesamowitego chłopca i jego rodzinę podczas sobotniego meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock. Czekało na nich mnóstwo wyjątkowych atrakcji i pięknych przeżyć. Fundacja Legii miała ogromną przyjemność gościć niesamowitego chłopca i jego rodzinę podczas sobotniego meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock. Czekało na nich mnóstwo wyjątkowych atrakcji i pięknych przeżyć.

W czwartek, 14 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na prezenty świąteczne. Dzięki systemowi motywacyjnemu zdobywali punkty, które później przekładały na nagrody. W czwartek, 14 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na swoje prezenty świąteczne. Dzięki stworzonemu systemowi motywacyjnemu zdobywali punkty, które później przekładały się na nagrody.

Po zebraniu prawie 300 tys. zł, brakuje już tylko 52 tys. zł aby zakończyć zbiórkę na zakup karetki pogotowia dla Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”. Po zebraniu prawie 300 tys. zł, brakuje już tylko 52 tys. zł aby zakończyć zbiórkę na zakup karetki pogotowia dla Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”, we wspólnej akcji Fundacji Legii, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i grupy „Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom”. W związku z tym organizatorzy rozpoczynają trzeci etap akcji pod hasłem „Ostatnia prosta”.

Tata jednego z zawodników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Chce walczyć o zdrowie jak najdłużej, oglądać postępy syna, ale rehabilitacja jest kosztowna. Tata jednego z zawodników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa choruje na SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Chce walczyć o zdrowie jak najdłużej, oglądać postępy syna, ale rehabilitacja jest kosztowna. Potrzebuje środków na terapię komórkami macierzystymi.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO