AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Akcja zbierania pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) zakończyła się wielkim sukcesem. We wspólnej inicjatywie grupy udało się zebrać kwotę potrzebną na zakup nowej karetki. Akcja zbierania pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) zakończyła się wielkim sukcesem. We wspólnej inicjatywie grupy "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom", Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i Fundacji Legii udało się zebrać kwotę potrzebną na zakup nowej karetki do transportu małych pacjentów Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” z całej Polski.

Fundacja Legii tradycyjnie włączyła się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na trzech atrakcyjnych aukcjach zebraliśmy ponad 4500 zł, które zasilą cel 26. finału akcji – zakup specjalistycznego sprzętu do leczenia noworodków. Fundacja Legii tradycyjnie włączyła się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na trzech atrakcyjnych aukcjach zebraliśmy ponad 4500 zł, które zasilą cel 26. finału akcji – zakup specjalistycznego sprzętu do leczenia noworodków.

Jak co roku Fundacja Legii wspólnie z sekcjami Legii Warszawa organizuje darmowe zajęcia sportowe, podczas których nasi najmłodsi kibice będą mogli spędzić ten czas aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Jak co roku Fundacja Legii wspólnie z sekcjami Legii Warszawa organizuje darmowe zajęcia sportowe, które odbywać się będą pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry, podczas których nasi najmłodsi kibice będą mogli spędzić ten czas aktywnie, a przede wszystkim bezpiecznie. 

Już w niedzielę 14 stycznia odbędzie się dwudziesty szósty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki WOŚP jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Fundacja Legii również wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Już w niedzielę 14 stycznia odbędzie się dwudziesty szósty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki WOŚP jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Fundacja Legii również wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Możliwe jest licytowanie na 3 naszych aukcjach, z których kwoty zebrane trafią bezpośrednio na konto WOŚP.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO