AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Zastanawiasz się komu w tym roku przekazać swój 1%? Fundacja Legii to właściwy wybór. Mocno na Was liczymy. Bądź #GotowyDoPomocy i wesprzyj Fundację Legii - Twój 1% zrobi różnice. Zastanawiasz się komu w tym roku przekazać swój 1%? A może chcesz pomóc dzieciom z warszawskiej Pragi w nauce języka angielskiego, mieć swój wkład w organizację darmowych zajęć sportowych czy korepetycji przygotowujących maturzystów do ich egzaminu dojrzałości? Mocno na Was liczymy. Bądź #GotowyDoPomocy i wesprzyj Fundację Legii - Twój 1% zrobi różnice.

Wraz z początkiem nowego sezonu oraz roku szkolnego ruszył też drugi semestr programu „Korki z Legią”. Są to cotygodniowe zajęcia z języka polskiego i matematyki, podczas których młodzież z warszawskich szkół średnich przygotowuje się do matury. Organizatorem programu dla 70 osób jest Fundacja Legii, przy wsparciu finansowym Fundacji OSHEE.

Złóż życzenia z okazji Walentynek, a my wyświetlimy je na telebimach w trakcie meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (16 lutego 2018 o godz. 20:30). Możesz sprawić wspaniałą niespodziankę swojej ukochanej osobie wspierając jednocześnie Fundację Legii. Złóż życzenia z okazji Walentynek, a my wyświetlimy je na telebimach w trakcie meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (16 lutego 2018 r. o godz. 20:30). Możesz sprawić wspaniałą niespodziankę swojej ukochanej osobie wspierając jednocześnie Fundację Legii.

Jest miejsce na Pradze, gdzie mamy świetną grupę młodych kibiców. To oni poprosili wychowawców, aby jedna sala w świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, została pomalowana w barwy Legii. Jest miejsce na Pradze, gdzie mamy świetną grupę młodych kibiców. To oni poprosili wychowawców, aby jedna sala w świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, została pomalowana w barwy Legii.

W czasie ferii najmłodsi się nudzą? Nic bardziej mylnego! Z Fundacją Legii dzieci będą mogły spędzić tegoroczną przerwę zimową aktywnie, integrując się przy tym z innymi i zarażając pasją do sportu, pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry. W czasie ferii najmłodsi się nudzą? Nic bardziej mylnego! Z Fundacją Legii dzieci będą mogły spędzić tegoroczną przerwę zimową aktywnie, integrując się przy tym z innymi i zarażając pasją do sportu, pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO