AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Ciężko chory kibic naszego klubu, Michał Kempski, potrzebuje środki na specjalistyczne, kosztowne badania lekarskie. Fundacja Legii wystawia na aukcje charytatywne pamiątki: koszulkę z podpisania kontraktu przez J. Niezgodę oraz proporzec meczowy. Ciężko chory kibic naszego klubu, Michał Kempski, potrzebuje środki na specjalistyczne, kosztowne badania lekarskie. Fundacja Legii w tym celu wystawia na aukcje charytatywne unikalne pamiątki: koszulkę z podpisania kontraktu przez Jarosława Niezgodę (z nr 2022) oraz limitowany proporzec meczowy przygotowany na spotkanie z Koroną Kielce. Początek licytacji w piątek o 16:00.

Marzysz o wyjątkowej pamiątce swojego ukochanego klubu, której nie ma nikt inny? Na profilu Fundacji Legii na charytatywni.allegro.pl w srodę o 20:30 rozpocznie się licytacja limitowanego proporca dedykowanemu spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Marzysz o wyjątkowej pamiątce swojego ukochanego klubu, której nie ma nikt inny? Na profilu Fundacji Legii na charytatywni.allegro.pl w środę o 20:30 rozpocznie się licytacja limitowanego proporca dedykowanemu spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Środki z aukcji zostaną przekazane na cele Fundacji Legii.

Już dziś startują aukcje wspomagające zakup wózka pod inkubator transportowy dla instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Do wylicytowania są koszulki z autografami zespołu FaZe Clan, które otrzymaliśmy po półfinałowym meczu turnieju IEM w Katowicach. Już dziś startują aukcje wspomagające zakup wózka pod inkubator transportowy dla instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Do wylicytowania są koszulki z autografami zespołu FaZe Clan, które Fundacja Legii otrzymała po półfinałowym meczu turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach.

Jeśli jeszcze nie wypełniliście swojej deklaracji, to warto samodzielnie zadecydować na jaki cel zostanie przeznaczony 1% Waszego podatku. Serdecznie zachęcamy do przekazania tej kwoty na Fundację Legii. Pamiętaj jeden robi różnicę. 30 kwietnia mija termin składania rozliczeń rocznego podatku od dochodów za 2017 rok. Jeśli jeszcze nie wypełniliście swojej deklaracji, to warto samodzielnie zadecydować na jaki cel zostanie przeznaczony 1% Waszego podatku. Serdecznie zachęcamy do przekazania tej kwoty na Fundację Legii. Pamiętaj jeden robi różnicę.

W dniach 21 marca – 8 kwietnia odbyła się międzynarodowa akcja #MoreThanFootball, której celem było promowanie działań społecznych i charytatywnych organizowanych przez kluby piłkarskie oraz ich fundacje. W dniach 21 marca – 8 kwietnia odbyła się międzynarodowa akcja #MoreThanFootball, której celem było promowanie działań społecznych i charytatywnych organizowanych przez kluby piłkarskie oraz ich fundacje. W tym roku w inicjatywę zaangażowała się również Fundacja Legii. Zapraszamy na podsumowanie działań naszego klubu.

Spotkanie Legii z Pogonią (7 kwietnia 2018 r. o godz. 18.) w ostatniej kolejce rundy zasadniczej jest arcyważne dla zespołu mistrza Polski. Przy tej okazji możesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej Ci osobie. Spotkanie Legii z Pogonią (7 kwietnia 2018 r. o godz. 18.) w ostatniej kolejce rundy zasadniczej jest arcyważne dla zespołu mistrza Polski. Przy tej okazji możesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej Ci osobie. Prześlij nam życzenia, której wyświetlimy na telebimach. Przy okazji pomożesz podopiecznym Fundacji Legii.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO