AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Święto Łazienkowskiej coraz bliżej. Wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools odbędzie się 2 czerwca. O wielu atrakcjach pisaliśmy już wcześniej, kolejną z nich będzie Festiwal Foodtrucków. Święto Łazienkowskiej coraz bliżej. Wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools odbędzie się 2 czerwca. O wielu atrakcjach pisaliśmy już wcześniej, kolejną z nich będzie Festiwal Foodtrucków ''Żarcie na Kółkach''.

W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Na uczestników imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Na uczestników imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. W inicjatywę zaangażowane będą również inne sekcje naszego klubu, które przygotują animacje związane z ich dziedzinami sportu.

Lista atrakcji, jakie czekają na wszystkich uczestników Święta Łazienkowskiej cały czas się powiększa! Mamy przyjemność ogłosić, że muzyczną gwiazdą sobotniego wydarzenia będzie Pablopavo i Ludziki. Lista atrakcji, jakie czekają na wszystkich uczestników Święta Łazienkowskiej cały czas się powiększa! Mamy przyjemność ogłosić, że muzyczną gwiazdą sobotniego wydarzenia będzie Pablopavo i Ludziki. Pablopavo to nie tylko wyjątkowy artysta na polskiej scenie muzycznie, ale prywatnie również kibic Legii Warszawa.

Kolejnym sponsorem Święta Łazienkowskiej, które odbędzie się na obiektach Legii w sobotę, 2 czerwca, została spółka Budlex, firma deweloperska z 30-letnim doświadczeniem. Kolejnym sponsorem Święta Łazienkowskiej, które odbędzie się na obiektach Legii w sobotę, 2 czerwca, została spółka Budlex, firma deweloperska z 30-letnim doświadczeniem.

W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny. Na uczestników pełnej radości i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. Patronem medialnym tego wydarzenia zostało Radio WAWA. W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Na uczestników pełnej radości, uśmiechu i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. Patronem medialnym tego wydarzenia zostało Radio WAWA.

Warszawskie Radio Kolor 103FM objęło patronatem medialnym Święto Łazienkowskiej, wielki rodzinny piknik, który zaplanowano na stadionie Legii 2 czerwca. Warszawskie Radio Kolor 103FM objęło patronatem medialnym Święto Łazienkowskiej, wielki rodzinny piknik, który zaplanowano na stadionie Legii 2 czerwca. Impreza organizowana przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń.

W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny. Na uczestników pełnej radości i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. Patronem medialnym tego wydarzenia został serwis miastodzici.pl W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Na uczestników pełnej radości, uśmiechu i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. Patronem medialnym tego wydarzenia został serwis miastodzieci.pl!

Kilkanaście miesięcy temu grupa Dobrzy Ludzie przy wsparciu SKLW zainicjowała zbiórkę na nową karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki wspólnej determinacji udało się zrealizować cel i już 2 czerwca odbędzie się przekazanie karetki. Kilkanaście miesięcy temu grupa „Dobrzy Ludzie – kibice Legii Dzieciom” przy wsparciu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa zainicjowała zbiórkę na nową karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Do akcji dołączyła również Fundacja Legii. Dzięki wspólnej determinacji udało się zrealizować cel i już 2 czerwca, podczas Święta Łazienkowskiej odbędzie się uroczyste przekazanie karetki.

W sobotę 19 maja, w godzinach 19:00-1:00, w stolicy odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Już dziś zapraszamy wszystkich warszawiaków do odwiedzenia legijnej placówki przy ulicy Łazienkowskiej 3. W sobotę 19 maja, w godzinach 19:00-1:00, w stolicy odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Już dziś zapraszamy wszystkich warszawiaków do odwiedzenia legijnej placówki przy ulicy Łazienkowskiej 3. W ramach cyklicznej imprezy Muzeum Legii udostępni wiele nowych ekspozycji, w tym najliczniejszą w Polsce kolekcję pamiątek po Kazimierzu Deynie.

W czwartek 17 maja dzieci ze szpitala pediatrycznego przy ul. Żwirki i Wigury spędziły dzień przy Łazienkowskiej. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji takich jak: wizyta na treningu pierwszego zespołu Legii czy wycieczka po naszym stadionie. W czwartek 17 maja dzieci ze szpitala pediatrycznego przy ul. Żwirki i Wigury spędziły dzień przy Łazienkowskiej. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji takich jak: wizyta na treningu pierwszego zespołu Legii czy wycieczka po naszym stadionie.

W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Dla uczestników pełnej radości, uśmiechu i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji.

Blisko 70 uczniów warszawskich szkół średnich, którzy od października przygotowywali się do matury dzięki trzeciej edycji programu Fundacji Legii „Korki z Legią”, przystępuje obecnie do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. Blisko 70 uczniów warszawskich szkół średnich, którzy od października przygotowywali się do matury dzięki trzeciej edycji programu Fundacji Legii „Korki z Legią”, przystępuje obecnie do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu.

W poniedziałek, 7 maja - w 30 miastach na terenie kraju - ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii „Rowerowy Maj”. W Warszawie weźmie w niej udział blisko 60 tys. uczniów ze 112 stołecznych szkół. W poniedziałek, 7 maja - w 30 miastach na terenie kraju - wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii „Rowerowy Maj”. W Warszawie weźmie w niej udział blisko 60 tys. uczniów ze 112 stołecznych szkół. Fundacja Legii po raz trzeci została partnerem inicjatywy promującej zdrowy i aktywny tryb życia.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO