AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W piątek, 15 czerwca, w Skyboksie odbyła się Minikonferencja Młodych Obywateli Warszawy organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach prowadzonego przez nie programu pod nazwą „Ja - Młody Obywatel”. W piątek, 15 czerwca, w Skyboksie odbyła się Minikonferencja Młodych Obywateli Warszawy organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, w ramach prowadzonego przez nie programu pod nazwą „Ja - Młody Obywatel”. Fundacja Legii była partnerem projektu realizowanym w minionym roku szkolnym.

W Warszawie zakończyliśmy już trzecią edycję kampanii Rowerowy Maj, podczas której uczniowie szkół podstawowych codzienne dojeżdżali do szkoły w sposób aktywny– na rowerach, rolkach i hulajnogach. Fundacja była w tym roku partnerem już po raz trzeci. W Warszawie zakończyliśmy już trzecią edycję kampanii Rowerowy Maj, podczas której uczniowie szkół podstawowych codzienne dojeżdżali do szkoły w sposób aktywny – na rowerach, rolkach i hulajnogach. Nasza Fundacja już po raz trzeci była partnerem akcji. 9 czerwca odbył się piknik podsumowujący na którym również gościliśmy.

Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość bezpłatnego wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (15 lipca - 2 września). Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość bezpłatnego wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (15 lipca - 2 września).

6 czerwca, trzeci rok z rzędu udało się upiększyć fragment Warszawy. Podobnie jak było to w ubiegłym roku miejscem udekorowanym kwiatami jest Rondo Sedlaczaka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii. 6 czerwca, trzeci rok z rzędu udało się upiększyć fragment Warszawy. Podobnie jak było to w ubiegłym roku miejscem udekorowanym kwiatami jest Rondo Sedlaczaka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii.

Fundacja Legii wystawiła na aukcje 11 oryginalnych koszulek meczowych podpisanych przez zawodników naszego klubu z finałowego meczu Pucharu Polski 2018. Dochód z licytacji będzie wspierał projekt szkoły językowej. Fundacja Legii wystawiła na aukcje 11 oryginalnych koszulek meczowych podpisanych przez zawodników naszego klubu z finałowego meczu Pucharu Polski 2018. Dochód z licytacji będzie wspierał projekt szkoły językowej - bezpłatnych zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, podopiecznych praskich świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych.

5 czerwca karetka, która została ufundowana przez grupę "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom" przy wsparciu Fundacji Legii oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa, dotarła do Centrum Zdrowia Dziecka. 5 czerwca karetka, która została ufundowana przez grupę "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom" przy wsparciu Fundacji Legii oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa, dotarła do Centrum Zdrowia Dziecka. Na miejscu przekazane zostały również zabawki dla młodych pacjentów z oddziału neurologicznego.

Specjalistyczna karetka została uroczyście przekazana Centrum Zdrowia Dziecka podczas Święta Łazienkowskiej, wielkiego rodzinnego pikniku na stadionie Legii. Specjalistyczna karetka została uroczyście przekazana Centrum Zdrowia Dziecka podczas Święta Łazienkowskiej, wielkiego rodzinnego pikniku na stadionie Legii. To zwieńczenie wspólnej, wielomiesięcznej akcji inicjatorów zbiórki – grupy „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom”, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i Fundacji Legii.

W sobotę, 2 czerwca, na Stadionie Legii odbyło się Święto Łazienkowskiej, impreza, której nie zapomnimy na długo. Podczas wielkiego pikniku rodzinnego nie brakowało atrakcji dla wszystkich uczestników, a zabawa była naprawdę znakomita. W sobotę, 2 czerwca, na Stadionie Legii odbyło się Święto Łazienkowskiej, impreza, której nie zapomnimy na długo. Podczas wielkiego pikniku rodzinnego nie brakowało atrakcji dla wszystkich uczestników, a zabawa była naprawdę znakomita.

Święto Łazienkowskiej zostało zorganizowane przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools, ale w inicjatywę zaangażowali się również liczni sponsorzy oraz partnerzy. Bardzo dziękujemy za ich wsparcie! Święto Łazienkowskiej zostało zorganizowane przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools, ale w inicjatywę zaangażowali się również liczni sponsorzy oraz partnerzy. Bardzo dziękujemy za ich wsparcie!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO