AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Mieszkasz na Powiślu? Lubisz pomagać? Już dziś zostań wolontariuszem programu „Sąsiedzi Sąsiadom” i spraw radość Twoim starszym sąsiadom! Mieszkasz na Powiślu? Lubisz pomagać? Już dziś zostań wolontariuszem programu „Sąsiedzi Sąsiadom” i spraw radość Twoim starszym sąsiadom!

Oryginalna bluza bramkarska Arkadiusza Malarza i rower w stylistyce stulecia Legii Warszawa to dwie atrakcyjne i unikalne rzeczy, które od czwartku będzie można licytować na profilu Fundacji Legii na charytatywni.allegro.pl. Oryginalna bluza bramkarska Arkadiusza Malarza i rower w stylistyce stulecia Legii Warszawa to dwie atrakcyjne i unikalne rzeczy, które od czwartku będzie można licytować na profilu Fundacji Legii na charytatywni.allegro.pl. Środki z aukcji Fundacja przeznaczy na renowację grobów sanitariuszek z Powstania Warszawskiego.

Wolontariusze Fundacji Legii na sobotnim meczu z Lechią Gdańsk zebrali 17 433 zł, które zostaną przeznaczone na opiekę nad bohaterami Powstania Warszawskiego i ich rodzinami. Wolontariusze Fundacji Legii na sobotnim meczu z Lechią Gdańsk zebrali 17 433 zł, które zostaną przeznaczone na opiekę nad bohaterami Powstania Warszawskiego i ich rodzinami.

Przed i w trakcie sobotniego meczu z Lechią Gdańsk (początek o 20:30) na terenie stadionu Fundacja Legii przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego. Przed i w trakcie sobotniego meczu z Lechią Gdańsk (początek o 20:30) na terenie stadionu Fundacja Legii przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego. Wolontariusze z puszkami będą kwestować przy wszystkich wejściach na obiekt.

W Powstawaniu Warszawskim, które rozpoczęło się dokładnie 74 lata temu, ogromną rolę odegrały harcerki, służąc i niosąc pomoc rannym uczestnikom jako sanitariuszki. Fundacja Legii zachęca do wpłat na odnowienie nagrobków bohaterek. W Powstawaniu Warszawskim, które rozpoczęło się dokładnie 74 lata temu, ogromną rolę odegrały harcerki, służąc i niosąc pomoc rannym uczestnikom jako sanitariuszki. Fundacja Legii zachęca do wpłat na odnowienie będących w fatalnym stanie nagrobków bohaterek, które znajdują się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

W poniedziałek, dwa dni przed 74. Rocznicą Wybuchu Powstania Warszawskiego, zespół Fundacji Legii razem z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa U16, uczcili pamięć powstańców warszawskich spoczywających na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. W poniedziałek, dwa dni przed 74. Rocznicą Wybuchu Powstania Warszawskiego, zespół Fundacji Legii razem z zawodnikami Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa U16, uczcili pamięć powstańców warszawskich spoczywających na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO