AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

20 tysięcy metrów kwadratowych, sporty powietrzne, wodne i lądowe, drużynowe oraz indywidualne, a do tego setki atrakcji rodzinnych. Fundacja Legii razem z Fundacją Zwalcz Nudę zaprasza na Piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu! 20 tysięcy metrów kwadratowych, sporty powietrzne, wodne i lądowe, drużynowe i indywidualne, a do tego setki atrakcji rodzinnych. Fundacja Legii razem z Fundacją Zwalcz Nudę zaprasza na Piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu!

W ramach akcji "Back2School" przygotowaliśmy paczki dla 72 podopiecznych z Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci. „Back2School” to akcja dedykowana potrzebującym dzieciom ze świetlic środowiskowych. W ramach akcji "Back2School" przygotowaliśmy paczki dla 72 podopiecznych z Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci w wieku od 7 do 15 lat. „Back2School” to akcja dedykowana potrzebującym dzieciom ze świetlic środowiskowych, aby uczniowie mogli w pełnej gotowości realizować nowe cele edukacyjne w roku szkolnym 2018/2019.

Fundacja Legii zaprasza na bezpłatne zajęcia dla maturzystów, przygotowujących się do egzaminów z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym. Fundacja Legii zaprasza na bezpłatne zajęcia dla maturzystów, przygotowujących się do egzaminów z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym.

8 i 9 września w Warszawie odbędzie się VII edycja międzynarodowego turnieju AMP Futbol Cup, podczas którego reprezentanci Polski zmierzą się z najlepszymi europejskimi drużynami. Do wspierania zawodników zachęcają legioniści - Eduardo oraz Sandro Ku 8 i 9 września w Warszawie odbędzie się VII edycja międzynarodowego turnieju AMP Futbol Cup, podczas którego reprezentanci Polski zmierzą się z najlepszymi europejskimi drużynami. Do wspierania zawodników zachęcają legioniści - Eduardo oraz Sandro Kulenović, którzy w niedzielę pojawią się na turnieju.

Lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą? Widzisz matematykę w piłce nożnej? Chcesz dołączyć do nas? Przekonasz się też co łączy poezję, szerokość geograficzną i Legię Warszawa.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO