AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Wielkie emocje i wyjątkowi goście, a przede wszystkim - znakomita sportowa rywalizacja w szlachetnym celu. Tak w skrócie można opisać akcję #WszyscyDoWioseł, której trzecia edycja odbyła się 29 listopada na stadionie Legii. Wielkie emocje i wyjątkowi goście, a przede wszystkim - znakomita sportowa rywalizacja w szlachetnym celu. Tak w skrócie można opisać akcję #WszyscyDoWioseł, której trzecia edycja odbyła się 29 listopada na stadionie Legii. 100% zebranych podczas akcji środków zostanie przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Emocje po wielkim, charytatywnym wiosłowaniu dla Hospicjum Onkologiczneago św. Krzysztofa już opadły. To nie oznacza jednak końca zbiórki dla pacjentów hospicjum. Wczoraj uruchomiliśmy zrzutkę, która potrwa do niedzieli. Emocje po wielkim, charytatywnym wiosłowaniu dla Hospicjum Onkologiczneago św. Krzysztofa już opadły. To nie oznacza jednak końca zbiórki dla pacjentów hospicjum. Wczoraj uruchomiliśmy zrzutkę, która potrwa do niedzieli. Jeśli nie miałeś okazji popłynąć wczoraj na ergometrze, to nadal możesz zaangażować się w akcję i wesprzeć podopiecznych hospicjum!

Do startu drużyn w tegorocznej edycji akcji Wszyscy do Wioseł 2018 – Pomoc płynie do hospicjum pozostały już tylko 2 dni. Lista zgłoszeniowa drużyn została zamknięta. Już teraz dziękujemy wszystkim zawodnikom! Do startu drużyn w tegorocznej edycji akcji Wszyscy do Wioseł 2018 – Pomoc płynie do hospicjum pozostały już tylko 2 dni. Lista zgłoszeniowa drużyn została zamknięta. Już teraz dziękujemy wszystkim zawodnikom!

Dzielimy się z Wami świetną wiadomością! Grupa OEX, która wspierała nas podczas zeszłorocznego wiosłowania została Głównym Darczyńcą tegorocznej edycji Wszyscy do Wioseł. Dzięki niej jeszcze więcej dobra popłynie w tym roku do hospicjum. Dzielimy się z Wami świetną wiadomością! Grupa OEX, która wspierała nas podczas zeszłorocznego wiosłowania została Głównym Darczyńcą tegorocznej edycji Wszyscy do Wioseł. Dzięki niej jeszcze więcej dobra popłynie w tym roku do hospicjum.

Miło nam poinformować, że marka Lotto po raz kolejny została Partnerem Strategicznym naszej akcji Wszyscy do Wioseł. Dzięki udzielonemu wsparciu przewiosłowane przez uczestników kilometry zamieniają się w pomoc finansową, która popłynie do Hospicjum Miło nam poinformować, że marka Lotto po raz kolejny została Partnerem Strategicznym naszej akcji Wszyscy do Wioseł. Dzięki udzielonemu wsparciu przewiosłowane przez uczestników kilometry zamieniają się w pomoc finansową, która popłynie do Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa.

29 listopada odbędzie się trzecia edycja akcji Wszyscy do Wioseł organizowanej przez Fundację Legii. W tym roku uczestnicy będą wiosłować na ergometrach, aby pomóc Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. 29 listopada odbędzie się trzecia edycja akcji Wszyscy do Wioseł organizowanej przez Fundację Legii. W tym roku uczestnicy będą wiosłować na ergometrach, aby pomóc Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

W przededniu Wszystkich Świętych zawodnicy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa z rocznika 2003 oraz przedstawiciele Fundacji Legii posprzątali groby legend naszego klubu na warszawskich nekropoliach. W przededniu Wszystkich Świętych zawodnicy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa z rocznika 2003 oraz przedstawiciele Fundacji Legii posprzątali groby legend naszego klubu na warszawskich nekropoliach. Po spełnieniu obowiązków, symbolicznie zapalono czerwone, białe i zielone znicze.

W dzień Wszystkich Świętych Legia Warszawa wspomina tych, którzy pracowali na jej wielkość i sukcesy. Piłkarze mistrza Polski, Radosław Cierzniak i Jarosław Niezgoda oraz członek zarządu Łukasz Sekuła odwiedzili groby spoczywających legionistów. W dzień Wszystkich Świętych Legia Warszawa ze szczególnym uznaniem wspomina tych, którzy pracowali na jej wielkość i sukcesy. Piłkarze mistrza Polski, Radosław Cierzniak i Jarosław Niezgoda oraz członek zarządu Łukasz Sekuła odwiedzili groby legionistów spoczywających na Powązkach.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO