AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W środę, 19 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na swoje prezenty świąteczne. Nasza pomoc i wsparcie były możliwe dzięki środkom pochodzącym z 1%. W środę, 19 grudnia delegacja Fundacji Legii sprawiła sporo radości dzieciom z Ogniska "Bielany". Wychowankowie przez cały rok pracowali na swoje prezenty świąteczne. Nasza pomoc i wsparcie były możliwe dzięki środkom pochodzącym z 1%.

Fundacja Legii zachęca do udziału w aukcji, na której można wygrać oryginalne buty piłkarskie skrzydłowego Legii Warszawa i reprezentacji Węgier Dominika Nagya. Spersonalizowane korki, w których strzelił zwycięską bramkę w prestiżowym meczu z Lechem. Fundacja Legii zachęca do udziału w aukcji, na której można wygrać oryginalne buty piłkarskie skrzydłowego Legii Warszawa i reprezentacji Węgier Dominika Nagya. Spersonalizowane korki, w których strzelił zwycięską bramkę w prestiżowym meczu z Lechem Poznań, są sygnowane jego nazwiskiem. To doskonały świąteczny prezent, który dla każdego kibica będzie miał wyjątkową wartość.

W dniu 9 grudnia 2018 roku na pływalni CSR WUM odbędą się pod Honorowym Patronatem Fundacji Legii, 6 - Mikołajkowe Zawody Pływackie, których organizatorem jest Legia Swimming Schools. W dniu 9 grudnia 2018 roku na pływalni CSR WUM odbędą się pod Honorowym Patronatem Fundacji Legii, 6 - Mikołajkowe Zawody Pływackie, których organizatorem jest Legia Swimming Schools.

Rok temu trzecie miejsce drużyny muzeum Legii w Piłkarskich Mistrzostwach Instytucji Kultury organizowanych przez gminę Wilanów oraz Muzeum Sportu i Turystyki przyjęto jako ogromną sensację. Rok temu trzecie miejsce drużyny muzeum Legii w Piłkarskich Mistrzostwach Instytucji Kultury organizowanych przez gminę Wilanów oraz Muzeum Sportu i Turystyki przyjęto jako ogromną sensację. W tym roku, w sobotę 1 grudnia, muzealnicy Legii przystąpili do rywalizacji ze świadomością zmazania zeszłorocznej plamy porażki.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO