AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Krzyśka zna każdy stały bywalec stadionu przy Łazienkowskiej. To bardzo pozytywnie nastawiony do życia człowiek, który lubi pomagać innym. Jakiś czas temu narodził się pomysł, by teraz pomóc jemu. W tym celu zaczynamy akcję Stawiamy Krzyśka na nogi”. Krzyśka zna każdy stały bywalec stadionu przy Łazienkowskiej. To bardzo pozytywnie nastawiony do życia człowiek, który lubi pomagać innym. Jakiś czas temu narodził się pomysł, by teraz pomóc jemu. W tym celu zaczynamy akcję Stawiamy Krzyśka na nogi”, w którą od samego początku zaangażowana jest Fundacji Legii.

Wspierając akcję ''1975 pomoc dla Patryka Rybaka'' Fundacja Legii wzięła udział w licytacji medali przekazanych na aukcję charytatywną przez byłego piłkarza Legii Tomasza Sokołowskiego. Wspierając akcję ''1975 pomoc dla Patryka Rybaka'' Fundacja Legii wzięła udział w licytacji medali przekazanych na aukcję charytatywną przez byłego piłkarza Legii Tomasza Sokołowskiego.

Zastanawiasz się komu w tym roku przekazać swój 1%? Sam zdecyduj co się stanie z tymi środkami. Mocno na Ciebie liczymy. Wesprzyj Fundację Legii - Twój 1% zrobi różnice, dla nas to bardzo wiele. Wpisz w odpowiednią rubrykę nr KRS 0000312389. Zastanawiasz się komu w tym roku przekazać swój 1%? Sam zdecyduj co się stanie z tymi środkami. Mocno na Ciebie liczymy. Wesprzyj Fundację Legii - Twój 1% zrobi różnice, dla nas to bardzo wiele. Wpisz w odpowiednią rubrykę nr KRS 0000312389.

Z okazji walentynek w Legia FanStore pojawiła się specjalna oferta stworzona z myślą o zakochanych. W tym wyjątkowym dniu obdarz swoją walentynkę koszulką, torbą eco, poduszką w kształcę serca lub podkładką pod mysz Fundacji Legii. Z okazji walentynek w Legia FanStore pojawiła się specjalna oferta stworzona z myślą o zakochanych. W tym wyjątkowym dniu obdarz swoją walentynkę koszulką, torbą eco, poduszką w kształcę serca lub podkładką pod mysz Fundacji Legii. Zapraszamy do FanStore na Łazienkowską i sklepu internetowego!

Do pierwszego egzaminu dojrzałości zostało już mniej niż 100 dni. Jeśli czujesz, że możesz mieć problemy ze zdaniem matury to zapraszamy do nas. Weź udział w lekcjach w ramach programu Korki z Legią. Do pierwszego egzaminu dojrzałości zostało już mniej niż 100 dni. Jeśli czujesz, że możesz mieć problemy ze zdaniem matury to zapraszamy do nas. Weź udział w lekcjach w ramach programu Korki z Legią.

W czwartek 31 stycznia Arkadiusz Malarz oraz przedstawiciele Fundacji Legii odwiedzili dzieci i młodzież przebywającą na oddziałach neurochirurgii i urologii w Centrum Zdrowia Dziecka. W czwartek 31 stycznia Arkadiusz Malarz oraz przedstawiciele Fundacji Legii odwiedzili dzieci i młodzież przebywającą na oddziałach neurochirurgii i urologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO