AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

W ramach wsparcia programu terapeutycznego Oddziału Dziennego Psychiatrycznego Pragi Południe, który polega na aktywnym udziale osób po przeżyciach stresogennych w życiu kulturalnym Warszawy, Fundacja Legii gościła grupę osób. W ramach wsparcia programu terapeutycznego Oddziału Dziennego Psychiatrycznego Pragi Południe, który polega na aktywnym udziale osób po przeżyciach stresogennych w życiu kulturalnym Warszawy, Fundacja Legii gościła grupę osób przechodzących rehabilitacyjny proces leczenia.

Warto samemu zdecydować na co zostanie przekazany Wasz 1% podatku. Serdecznie zachęcamy do przekazania tej kwoty na Fundację Legii. Pamiętaj jeden robi różnicę! Warto samemu zdecydować na co zostanie przekazany Wasz 1% podatku. Serdecznie zachęcamy do przekazania tej kwoty na Fundację Legii. Pamiętaj jeden robi różnicę!

Lekcje z Legią to autorski projekt edukacyjny Fundacji Legii, który łączy naukę z piłką nożną. Lekcje z Legią to autorski projekt edukacyjny Fundacji Legii, który łączy naukę z piłką nożną.

Redakcja ''Pytania na śniadanie'', pragnąc uświetnić transmitowane przez TVP mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów UEFA, odwiedziła Muzeum Legii, zapraszając kustosza placówki Wiktora Bołbę do wspomnień występu Legii Warszawa w tej fazie rozgrywek. Redakcja ''Pytania na śniadanie'', pragnąc uświetnić transmitowane przez TVP mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów UEFA, odwiedziła Muzeum Legii, zapraszając kustosza placówki Wiktora Bołbę do wspomnień czasów występu Legii Warszawa w tej fazie elitarnych rozgrywek.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO