AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Wielkimi krokami nadchodzi czerwiec, a wraz z nim święto najmłodszych. Dobrej zabawy nigdy za wiele, dlatego też w tym roku Dzień Dziecka na Legii przedłużamy na cały weekend. Wielkimi krokami nadchodzi czerwiec, a wraz z nim święto najmłodszych. Dobrej zabawy nigdy za wiele, dlatego też w tym roku Dzień Dziecka na Legii przedłużamy na cały weekend. Serdecznie zapraszamy na sobotnie Święto Łazienkowskiej oraz niedzielny Kids Fest organizowany wspólnie z Nickelodeonem.

W sobotę, 18 maja w godzinach 19:00-01:00, w stolicy odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Już dziś zapraszamy wszystkich warszawiaków do odwiedzenia legijnej placówki przy ulicy Łazienkowskiej 3 i spędzenia wieczoru z historią naszego klubu. W sobotę, 18 maja w godzinach 19:00-01:00, w stolicy odbędzie się kolejna Noc Muzeów. Już dziś zapraszamy wszystkich warszawiaków do odwiedzenia legijnej placówki przy ulicy Łazienkowskiej 3 i spędzenia wieczoru z historią naszego klubu. W ramach cyklicznej imprezy Muzeum Legii udostępni m.in. specjalną wystawę poświęconą Kazimierzowi Deynie oraz 90-leciu legijnej koszykówki.

9 maja rusza wyjątkowa akcja firmy FoodCare (producenta napojów energetycznych BLACK i izotonicznych 4MOVE), sieci sklepów Biedronka oraz Fundacji Legii. 2% ceny każdego napoju Black lub 4MOVE, sprzedanego w jednym z 216 sklepów Biedronki. 9 maja rusza wyjątkowa akcja firmy FoodCare (producenta napojów energetycznych BLACK i izotonicznych 4MOVE), sieci sklepów Biedronka oraz Fundacji Legii. 2% ceny każdego napoju Black lub 4MOVE, sprzedanego w jednym z 216 sklepów Biedronki biorących udział w akcji, zostanie przeznaczone na wsparcie działań charytatywnych Fundacji Legii.

Zdrowo się odżywiamy i jesteśmy aktywni Zdrowo się odżywiamy i jesteśmy aktywni

Fundacja Legii po raz czwarty wspiera kampanię Rowerowy Maj, inicjatywę promującą zdrowy i aktywny tryb życia. Dziś tysiące dzieci odbyło aktywne podróże do szkoły i przedszkola: na rowerach, hulajnogach lub rolkach. Fundacja Legii po raz czwarty wspiera kampanię Rowerowy Maj, organizowaną przez Zarząd Dróg Miejskich inicjatywę, promującą zdrowy i aktywny tryb życia. Dziś tysiące dzieci odbyło aktywne podróże do szkoły i przedszkola: na rowerach, hulajnogach lub rolkach. Poranny ruch wpływa pozytywnie na zdrowie i koncentrację, a także kształtuje dobre nawyki transportowe.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO