AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

12 czerwca, po raz kolejny na rondzie Stanisława Sedlaczka (u zbiegu ul. Rozbrat i Myśliwieckiej) pojawiła się kompozycja kwiatów w barwach klubu Legii Warszawa. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii. 12 czerwca, po raz kolejny na rondzie Stanisława Sedlaczka (u zbiegu ul. Rozbrat i Myśliwieckiej) pojawiła się kompozycja kwiatów w barwach klubu Legii Warszawa. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii. Dwa trójkątne kwietniki zdobi teraz blisko sześć tysięcy kwiatów.

Tysiące uczestników wzięło udział w Dniu Dziecka na Legii. Na odwiedzających stadion przy Ł3 w Święto Łazienkowskiej czekało mnóstwo atrakcji. Zarówno najmłodsi, jak i ci starsi, na nudę narzekać nie mogli! Tysiące uczestników wzięło udział w Dniu Dziecka na Legii. Na odwiedzających stadion przy Ł3 w Święto Łazienkowskiej czekało mnóstwo atrakcji. Zarówno najmłodsi, jak i ci starsi, na nudę narzekać nie mogli!

Dla uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków najbardziej rowerowy miesiąc w roku. Razem odbyli oni blisko PÓŁTORA MILIONA aktywnych przejazdów! Dla uczniów szkół podstawowych i przedszkolaków najbardziej rowerowy miesiąc w roku. Razem odbyli oni blisko PÓŁTORA MILIONA aktywnych przejazdów! Wielu z nich przekonało się, że aktywny rodzaj podróżowania to wygodny i wartościowy sposób dotarcia na zajęcia.

Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (20 lipca - 31 sierpnia). Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (20 lipca - 31 sierpnia).

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO