AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Podczas „Biegu im. Tomasza Hopffera” organizowanego w Konstancinie-Jeziornie, SP. nr 3 zaproponowała biorącemu udział w tym biegu byłemu olimpijczykowi, Krzysztofowi Kosedowskiemu rozpropagowanie sportów walki. To była szybka sprawa. Podczas „Biegu im. Tomasza Hopffera” organizowanego w Konstancinie-Jeziornie nauczycielka wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Ks. Jana Twardowskiego, zaproponowała biorącemu udział w tym biegu byłemu olimpijczykowi, pięściarzowi Legii Warszawa Krzysztofowi Kosedowskiemu, czy nie zechciałby w ich szkole rozpropagować nieco sporty walki.

Piątek, 15 listopada 2019 r. – ten termin powinien zarezerwować każdy, kto już nie może się doczekać wielkiego wiosłowania przy Ł3! Spotykamy się w strefie Silver i Gold stadionu, aby po raz czwarty popłynąć z pomocą potrzebującym. Piątek, 15 listopada 2019 r. – ten termin powinien zarezerwować każdy, kto już nie może się doczekać wielkiego wiosłowania przy Ł3! Spotykamy się w strefie Silver i Gold stadionu, aby po raz czwarty popłynąć z pomocą potrzebującym.

Kampinos, Gostynin, Bory Tucholskie, Rabka, Zakopane, Żytkiejmy – to tam na wakacyjne przygody wybrali się podopieczni placówek i instytucji, które wsparła Fundacja Legii.

Kampinos, Gostynin, Bory Tucholskie, Rabka, Zakopane, Żytkiejmy – to tam na wakacyjne przygody wybrali się podopieczni placówek i instytucji, które wsparła Fundacja Legii.

To już trzecia edycja akcji "Back2School". W tym roku przygotowaliśmy paczki dla blisko stu podopiecznych z trzech warszawskich świetlic środowiskowych w wieku od 7 do 15 lat. To już trzecia edycja akcji "Back2School". W tym roku przygotowaliśmy paczki dla blisko stu podopiecznych z trzech warszawskich świetlic środowiskowych w wieku od 7 do 15 lat. „Back2School” to akcja mająca na celu przygotowanie uczniów, aby mogli w pełni przygotowani realizować nowe cele edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020.

Kolejna, szósta już edycja pikniku rodzinnego „Odważ się być zdrowym!”, odbędzie się 14 września 2019 roku na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3. W planie pikniku bieg rodzinny „Zabiegana Mama!” oraz szereg atrakcji dla małych i dużych! Kolejna, szósta już edycja pikniku rodzinnego „Odważ się być zdrowym!”, odbędzie się 14 września 2019 roku na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3. W planie pikniku bieg rodzinny „Zabiegana Mama!” oraz szereg atrakcji dla małych i dużych!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO