AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Interesujecie się piłką nożną? Kibicujecie Legii? Chcielibyście przybić piątkę z piłkarzem? Najwyższa pora spełnić Wasze marzenia! Specjalnie dla uczniów warszawskich szkół podstawowych przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Interesujecie się piłką nożną? Kibicujecie Legii? Chcielibyście przybić piątkę z piłkarzem? Najwyższa pora spełnić Wasze marzenia! Specjalnie dla uczniów warszawskich szkół podstawowych wraz z m.st. Warszawą, Legia Soccer Schools i Fundacją Legii przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs.

Pełne atrkacji rozpoczęcie programu promującego zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia odbyło się w Klubie Biznesowym na Stadionie Legii we wtorek, 22 października. Byli z nami ambasadorzy programu: Mateusz Wieteska i Paweł Stolarski. Pełne atrkacji rozpoczęcie programu promującego zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia odbyło się w Klubie Biznesowym na Stadionie Legii we wtorek, 22 października. Byli z nami ambasadorzy programu: Mateusz Wieteska i Paweł Stolarski.

Rozpoczynamy zapisy do wielkiej akcji Fundacji Legii. W piątek 15 listopada odbędzie się czwarta edycja charytatywnych regat na ergometrach #WszyscyDoWioseł. Rozpoczynamy zapisy do wielkiej akcji Fundacji Legii. W piątek 15 listopada odbędzie się czwarta edycja charytatywnych regat na ergometrach #WszyscyDoWioseł. W tym roku dołączyliśmy do akcji „Dołóż się do łóżka!”, w ramach której prowadzona jest zbiórka na zakup łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Wyjątkowa akcja firmy FoodCare i sieci sklepów Biedronka - Pomagaj po Mistrzowsku, odbyła się w maju br. 2% ceny każdego sprzedanego napoju Black lub 4MOVE miało wesprzeć działania charytatywne Fundacji. Dzięki akcji udało się zebrać 22 435,72 zł. Wyjątkowa akcja firmy FoodCare i sieci sklepów Biedronka - Pomagaj po Mistrzowsku, odbyła się w maju br. 2% ceny każdego sprzedanego napoju Black lub 4MOVE miało wesprzeć działania charytatywne Fundacji Legii. Dzięki akcji udało się zebrać 22 435,72 zł.

Już dziś rozpoczyna się Ogólnopolska Kampania Społeczna #17milionów, która trwać będzie przez cały październik. Kampanię aktywnie wspierają piłkarze i Fundacja Legii Warszawa. Już dziś rozpoczyna się Ogólnopolska Kampania Społeczna #17milionów, która trwać będzie przez cały październik. Kampanię aktywnie wspierają piłkarze i Fundacja Legii Warszawa.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO