Akcja Pomagam Bardziej: Możecie wesprzeć legionistę!

Akcja Pomagam Bardziej: Możecie wesprzeć legionistę!
Data publikacji: 2015-10-02
Autor:
Autor zdjęć:
Zakończyły się zapisy do Warszawa Business Run, biegu którego celem jest pomoc Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty i jej podopiecznym - osobom po amputacjach. Wpłacając dowolną kwotę na wybraną drużynę zgłoszoną do imprezy, możecie wesprzeć kibica Legii, Patryka.

Warszawa Business Run odbędzie się 6 września (niedziela). Sztafetowy bieg startuje o 10:30 z Placu Teatralnego w stolicy. Trasa będzie wiodła ulicami Traktu Królewskiego, a pięcioosobowe drużyny będą miały łącznie do pokonania 19 km (3,8 km na jednego członka zespołu).

WBR1

Jak to działa?

Wysokość opłaty startowej dla każdej drużyny wynosi 307,50 PLN (284,72 PLN brutto). 5 złotych z tej kwoty pokrywa koszty związane z organizacją biegu, a pozostałe 279,72 złotych trafia do Fundacji, która przeznacza te pieniądze na kupno protez dla swoich podopiecznych. Co więcej, każdy z Was może wpłacić dowolną kwotę na wybraną drużynę – dzięki każdej wpłacie pomagacie bardziej. Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty wybiera beneficjenta i finansuje jego protezę.

Patryk – kibic Legii, pierwszy beneficjent

Pierwszym beneficjentem akcji jest 29-letni Patryk Marat, kibic Legii Warszawa, który uległ ciężkiemu wypadkowi w pracy i stracił lewą nogę, a prawa została poważnie uszkodzona. Patryk nie poddaje się, wywalczył życie, a teraz chce powrócić do pełnej aktywności i samodzielności. Do tego potrzebna jest proteza nogi – bezpieczna i komfortowa. Wpłacając dowolną kwotę na któryś z zespołów, możemy pomóc mu w jej zdobyciu!

10111446205686

Jak pomóc legioniście?

To proste – wystarczy wejść na stronę http://warszawabusinessrun.pl/pl/uczestnicy i kliknąć w guzik “Pomagam bardziej” umieszczony przy nazwie każdej z drużyn zgłoszonych do biegu.

#CałaLegiaZawszeRazem! Pomóżmy Patrykowi!

WBR2

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO