BRANSOLETKI I KOSZULKI – EKSKLUZYWNE KOLEKCJE OD FUNDACJI LEGII

BRANSOLETKI I KOSZULKI – EKSKLUZYWNE KOLEKCJE OD FUNDACJI LEGII
Data publikacji: 2016-02-10
Autor: Marcin Węcławek
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Jest już do kupienia specjalna kolekcja bransoletek, wynik współpracy Legii Warszawa i marki Mokobelle. W ofercie znalazły się również nowe, okolicznościowe koszulki. Cały dochód ze sprzedaży wesprze podopiecznych Fundacji Legii.

Warszawska marka Mokobelle znana jest entuzjastom kreatywnej biżuterii. Te małe dzieła sztuki wyróżnia inspirowany światowymi trendami design oraz wysoka jakość ręcznego wykonania. Z radością pragniemy więc poinformować o limitowanej kolekcji bransoletek dedykowanej fankom i fanom klubu Legia Warszawa. Kolekcja składa się z pięciu modeli – trzy powstały z oksydowanego srebra próby 925 , onyksów  oraz jadeitów zaś pozostałe dwa z oksydowanego i złoconego srebra oraz skórzanych rzemyków i sznureczków.  Bransoletki charakteryzuje dyskretna elegancja powiązana z bliskimi naszemu sercu barwami klubowymi.

Walentynkową ofertę wzbogaca również specjalna seria koszulek – trzy modele damskie i jeden klasyczny, męski T-shirt.  Postawiono na biel i fundacyjne wzory oraz logotypy. Z przodu znajduje się zielono-czerwone serce, z tyłu równie atrakcyjne graficznie równanie, tłumaczące prostymi symbolami charakter działania Fundacji Legii.  – Ukłon w stronę dziewczyn został wykonany nieprzypadkowo – mówi tajemniczo prezes FL, Anna Mioduska. No cóż, „działalność charytatywna” nie bez przyczyny jest rodzaju żeńskiego.

Niekwestionowane walory estetyczne są bowiem ważne, ale najważniejsza pozostaje okazja do pomocy. Całość dochodu ze sprzedaży bransoletek i koszulek będzie przekazana na statusowe cele fundacji, a więc m.in. aktywizacja fizyczna i społeczna poprzez sport, wyrównywanie życiowych szans rodzinom z różnych środowisk, wspieranie osób niepełnosprawnych.

 

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO