JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA MARSZOBIEG RODZINNY!

JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA MARSZOBIEG RODZINNY!
Data publikacji: 2016-05-06
Autor: Marcin Węcławek
Autor zdjęć:
Marszobieg Rodzinny to część zaplanowanego na 4 czerwca wydarzenia ''Stulecie Legii - Biegnij Warszawo Nocą''. Ty też możesz mieć swój udział w celebrowaniu okrągłej rocznicy Wojskowych. Ograniczeń wiekowych nie przewidziano!

Trasa liczy sobie symboliczne 1916 m i wytyczono ją wokół stadionu przy #Ł3. Impreza startuje o godz. 19:16, zaś koszt startu waha się od 1 do 20 zł, zależnie od wieku. Zgłoszenia na udział w Marszobiegu przyjmowane są od 6 maja do wyczerpania puli biletów.Opłaty można dokonać wyłącznie w Punkcie Obsługi Klienta. Wszystkie pozyskane środki przeznaczone zostaną na dobroczynną działalność Fundacji Legii.

 

Organizatorem jest Klub Biegacza Sporting, kierowany przez Bogusława Mamińskiego, wybitnego lekkoatletę i legionistę, oraz Legia Warszawa. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych – nie tylko tych  startujących, bowiem 4 czerwca już o godz. 15 wystartuje miasteczko biegowe z bogatą ofertą atrakcji dodatkowych. Więcej informacji na stronie www.biegnijwarszawonoca.pl w zakładce marszobieg.

 

MARSZOBIEG RODZINNY – 1916 m:

START – ul. Łazienkowska – ul. Czerniakowska – ul. Szwoleżerów – ul. Myśliwiecka – ul. Łazienkowska – META.

mapa

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO