KIBICUJ Z KLASĄ - ZNAMY ZWYCIĘZCĘ!

KIBICUJ Z KLASĄ - ZNAMY ZWYCIĘZCĘ!
Data publikacji: 2016-04-11
Autor: Marcin Węcławek
Autor zdjęć:
Piłkarze Legii Warszawa wybrali najlepszą ich zdaniem akcję zorganizowaną w ramach programu ''Kibicuj z Klasą''. Wygrała grupa prowadzona przez Adriana Krogula.

Legia Warszawa wykonuje wiele ukłonów w stronę przychodzących na stadion rodzin. Oferta dla najmłodszych jest bogata, ale najpierw dzieci muszą się na Łazienkowską wybrać, by móc się o tym przekonać. I temu właśnie służył program „Kibicuj z Klasą”, promując grupowe wizyty uczniów na meczach. W sezonie 2015/16 zyskał za sprawą Fundacji Legii nową odsłonę – młodzi muszą dać coś od siebie, przygotować pożyteczną, propagującą dobry wizerunek Legii akcję. Nagrodą dla najlepszych są bilety na wszystkie, rozgrywane na #Ł3 spotkania rundy mistrzowskiej.

Uczniowie wraz z opiekunami wykazali się inicjatywą. W ramach „Kibicuj z Klasą” m.in. czytano przedszkolakom, troszczono się o zwierzęta w schronisku, przeprowadzano zbiórki mające na celu wspomóc działania terapeutyczne, odwiedzano groby sportowców i działaczy. Uczestnicy akcji w czasie ich trwania mieli na sobie klubowe barwy, dzięki czemu od razu było widać kto ich zainspirował.

Piłkarze pierwszej drużyny Legii Warszawa stanęli przed niełatwym wyborem. Najbardziej do gustu przypadł im pomysł grupy otwockiej, prowadzonej przez nauczyciela WF-u,  Adriana Krogula. Otwocczanie przygotowali dwie akcje – zwyciężyła zbiórka misiów dla dziecięcych centrów onkologicznych i słodyczy dla oddziału Caritas w Otwocku. Gratulujemy, również dobrego serca, i życzymy interesujących meczy!

W całym 2016 roku z Kibicuj z Klasą ponad 20,000 dzieci skorzystało z bezpłatnego wejścia na mecz.

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO