Legioniści wspierają "Kino Dzieci"

Legioniści wspierają
Data publikacji: 2015-10-01
Autor: legia.com
Autor zdjęć: Festiwal Filmowy Kino Dzieci / Andrzej Stawiński, Alicja Szulc
Jednym z pierwszych projektów nowo powstałej Fundacji Legii jest dołączenie do udziału w projekcie ''Kino Dzieci''. Za nami pierwsze seanse w ramach tej wyjątkowej akcji.

W ubiegły weekend w kinie Muranów odbył się pokaz filmu “Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele”. Wśród widzów zasiedli piłkarze Legii – Łukasz Broź i Igor Lewczuk – wraz ze swoimi rodzinami. Po seansie legioniści odpowiadali na pytania zgromadzonych gości i z uśmiechem rozdawali autografy najmłodszym.

W niedzielę w tym samym miejscu gościem specjalnym seansu “Niesforny Bram” był Krzysztof Wiłkomirski – polski judoka, brązowy medalista mistrzostw świata (2001) i Europy (2003), wielokrotny mistrz Polski. Wiłkomirski dwukrotnie uczestniczył w igrzyskach olimpijskich. Stoczył po dwie walki na Igrzyskach w Atenach 2004 i Igrzyskach w Pekinie 2008. Obecnie prezes sekcji Judo Legii Warszawa.

W nadchodzący weekend kolejna okazja do spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Repertuar, wraz z nazwiskami naszych przedstawicieli, znajdziecie poniżej:

 

3.10 (sobota), godz. 12.00, kino Praha: Mecz życia 

•Michał Żyro,

3.10 (sobota), godz. 11.00, kino Muranów: Niesforny Bram

•Ivica Vrdoljak(?),

4.10 (niedziela), godz. 12.00, kino Praha: Wojna na deski

•Andrzej Paszkiewicz – koszykarz Legii Warszawa.

 

 

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO