Marzenia się spełniają! (HD)

Marzenia się spełniają! (HD)
Data publikacji: 2015-10-02
Autor:
Autor zdjęć:
W trakcie niedzielnego meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza przy Łazienkowskiej 3 pojawili się wyjątkowi goście. Spotkanie obejrzał na żywo Andrzej Wrona razem z 9-letnim Maćkiem, który dzięki temu spełnił swoje marzenie.

“Maciek jeszcze w czerwcu był świetnie zapowiadającym się piłkarzem, którym interesowały się największe europejskie kluby. Niestety choroba przerwała tę drogę. Jestem pewien, że tylko na chwilę!” – napisał na swoim oficjalnym profilu w portalu Instagram Andrzej Wrona, mistrz świata w siatkówce z 2014 roku.

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @w_kracze

 

To właśnie Andrzej, we współpracy z nowo powstałą Fundacją Legii, postanowił spełnić marzenie chłopca o odwiedzinach stadionu przy Łazienkowskiej 3. Dzięki wspólnej inicjatywie jednego z najlepszych polskich siatkarzy i Legii Warszawa, Maciek mógł poznać naszych zawodników i z płyty boiska zobaczyć ich przedmeczową rozgrzewkę. Nie ominęło go również zdjęcie z największą legendą klubu – Lucjanem Brychczym. Później, razem z resztą swojej rodziny, obejrzał mecz swojej ulubionej drużyny.

Małemu bohaterowi tego wieczoru towarzyszyła kamera legia.com. Już teraz możecie obejrzeć reportaż z jego wizyty przy Łazienkowskiej 3.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO