Poland Business Run wspiera „W protezie na rowerze − bo liczy się droga”!

Poland Business Run wspiera „W protezie na rowerze − bo liczy się droga”!
Data publikacji: 2016-08-05
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
Wyprawa „W protezie na rowerze” to zaangażowanie wielu osób i organizacji. Dzięki sztafecie pomocy możemy wesprzeć naszych beneficjentów, którzy potem sami będą nieść pomoc innym. Fundację Legii i Fundację Krok do Marzeń w realizacji wyprawy połączyła Fundacja AMP Active.

Miło nam poinformować, że dzięki współpracy Fundacji Amp Active z Fundacją Poland Business Run środki, zebrane z Warszawa Business Run, w części zasilą także zbiórkę funduszy w ramach akcji „W protezie na rowerze”. Dzięki Warszawa Business Run jesteśmy o krok bliżej naszego celu i zakupu sprzętu protetycznego dla Mateusza i Marcina! Dziękujemy! 🙂

Przyłącz się do naszej sztafety pomocy i Ty! Liczy się każda złotówka!

W ubiegłym roku drużyna piłkarzy po amputacjach Amp Futbol Warszawa, działająca przy Fundacji Amp Active, przebiegła całą sztafetę 19 km Warszawa Business Run o kulach jako pierwsza amp futbolowa drużyna w Polsce, by wspomóc w zakupie protezy ubiegłorocznego beneficjenta biegu Patryka Marata, kibica Legii Warszawa, który, będąc także po amputacji, nie żegna się ze sportem i pozostaje aktywny.
O kulach biegł również nasz beneficjent Marcin Kusiński, a już niebawem, dzięki Wam będzie mógł pobiec na dwóch nogach za sprawą protezy biegowej i spełniać marzenia tym razem innych osób.

 

Też chcesz biegać? Nic prostszego! Zapoznaj się z biegiem, odbywającym się w 7 miastach w Polsce, zbierz drużynę i dołącz:
https://www.facebook.com/PolandBusinessRun/

 

Pamiętaj, że wesprzeć nas można na 3 sposoby:

  1. robiąc przelew online tutaj,
  2. przekazując darowiznę na poniższe konto:

Fundacja Legi

ul. Łazienkowska 3

00 – 449 Warszawa

mBank S.A.

Nr konta: 83 1140 1010 0000 5259 0300 1015

Tytuł: Darowizna na cele statutowe

3. dorzucając się za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO