Tłum dzieci na Mikołajkach z Legią! (HD)

Tłum dzieci na Mikołajkach z Legią! (HD)
Data publikacji: 2015-12-09
Autor: legia.com
Autor zdjęć: Jacek Prondzynski
W poniedziałkowe popołudnie na stadionie przy #Ł3 odbyły się zorganizowane przez Fundację Legii Mikołajki dla najmłodszych legionistów. W zabawie wzięło udział ponad siedemset zachwyconych dzieciaków, dla których przygotowano moc atrakcji, z wizytą piłkarzy pierwszej drużyny i trenera Czerczesowa włącznie.

 

Miejscem tegorocznych Mikołajek była strefa Silver na stadionie Legii przy Łazienkowskiej 3. O dobrą zabawę małych legionistów dbali m.in. przedstawiciele sekcji sportowych naszego Klubu – dzieci mogły pograć w tenisa czy mini-koszykówkę. Nie zabrakło również innych atrakcji, takich jak malowanie buziek w barwy Legii, dekorowanie ciastek czy przygotowywanie świątecznych ozdób.

Fundacja Legii zadbała także o to, aby dzieci wyniosły z imprezy coś pożytecznego. Zajęcia dotyczące zdrowia i budowy ludzkiego ciała zorganizowali dla uczestników Mikołajek studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Niewątpliwie jednak chwilą, która wywołała w naszych gościach największą radość było przybycie na salę piłkarzy pierwszej drużyny Legii Warszawa i trenera Stanisława Czerczesowa. Ubrani w mikołajkowe czapki zawodnicy chętnie pozowali z dzieciakami do zdjęć i rozdawali autografy. Mali legioniści odwdzięczyli się swoim idolom z boiska odśpiewaniem “Snu o Warszawie”.

Wszystkim uczestnikom Mikołajek z Legią serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na #Ł3. Widzimy się również za rok!

Galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Jacek Prondzynski

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO