"To moje najlepsze urodziny"

Data publikacji: 2015-08-14
Autor: Kacper Ruszczak
Autor zdjęć: Fundacja Herosi
Jakub Rzeźniczak po raz kolejny pokazał, że ma wielkie serce i jest #GotowyDoPomocy. W czwartek kapitan Legii Warszawa odwiedził w Instytucie Matki i Dziecka małego Oskara, który tego dnia obchodził urodziny. Niespodzianka się udała, a młody kibic naszego Klubu był zachwycony!

Kuba Rzeźniczak przyjechał do Oskara z legijnymi prezentami. Jubilat otrzymał nową koszulkę meczową ze swoim imieniem na plecach, autografy wszystkich piłkarzy naszej drużyny oraz list, w którym Klub zaprosił go na dowolny mecz ‘Wojskowych’ przy #Ł3. Gdy Oskar poczuje się lepiej, będzie mógł spędzić ostatnie chwile przed spotkaniem w strefie ustawiania, z której zawodnicy wychodzą na murawę. Następnie będzie ich gorąco dopingował w trakcie rywalizacji!

Urodzinowa wizyta Kuby Rzeźniczaka u Oskara została zorganizowana przez nowopowstałą Fundację Legii (to jedna z jej pierwszych tego typu akcji) i Fundację Herosi.

Oskar, trzymaj się! Legia Warszawa raz jeszcze życzy Ci powrotu do zdrowia. Liczymy na to, że szybko zobaczymy się przy #Ł3!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO