UCZCIJ STULECIE LEGII WARSZAWA 4 CZERWCA 2016 ROKU I POBIEGNIJ W BIEGNIJ WARSZAWO!

UCZCIJ STULECIE LEGII WARSZAWA 4 CZERWCA 2016 ROKU I POBIEGNIJ W BIEGNIJ WARSZAWO!
Data publikacji: 2016-06-03
Autor:
Autor zdjęć:
Już jutro tysiące ludzi przebiegnie ulicami Warszawy specjalną edycję imprezy "Stulecie Legii - Biegnij Warszawo Nocą". Jej organizatorami są Klub Biegacza Sporting oraz Legia Warszawa, dla której przedsięwzięcie to będzie ważnym elementem obchodów zaszczytnej rocznicy. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Legii i Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa.

Jednym z ze sponsorów biegu jest marka Doppelherz aktiv,  znana z promocji aktywności fizycznej ludzi w każdym wieku i o każdej porze roku.

Promocja zdrowego trybu życia rozumianego w kontekście aktywności fizycznej mocno wpisuje się w filozofię Doppelherz. Przejawem tego jest seria „aktiv”, na którą składają się produkty skierowane głównie do osób aktywnie dbających o dobrą kondycję – między innymi suplementy diety uzupełniające elektrolity oraz suplementy wspomagające stawy. Marka Doppelherz aktiv jest zaangażowana w społeczne akcje o charakterze sportowym. Nie mogło więc marki, znanej już od 1919 roku, zabraknąć w tak ważnym sportowym wydarzeniu, jak jubileusz Klubu Legia Warszawa. Tym bardziej, że środki zebrane podczas imprezy mają wspomóc działalność charytatywną Fundacji Legii, promującej sport i zdrowy styl życia wśród wszystkich grup społecznych.
Po więcej informacji o marce Doppelherz zapraszamy na stronę internetową:
http://www.doppelherz.pl/produkty/miesnie-i-sport.html

 

12

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO