WYRAŹ CO CZUJESZ PODCZAS INAUGURACYJNEGO MECZU NA Ł3

WYRAŹ CO CZUJESZ PODCZAS INAUGURACYJNEGO MECZU NA Ł3
Data publikacji: 2016-02-10
Autor: Marcin Węcławek
Autor zdjęć: Fundacjalegii.pl
Twoje ogłoszenie może znaleźć się na telebimie stadionu na Łazienkowskiej w czasie odbywającego się 14.02 meczu z Jagiellonią. Ucieszysz drogą Ci osobę, wesprzesz Fundację Legii w jej misji.

Chcesz sprawić niespodziankę komuś bliskiemu? Stać się częścią wieczoru rozpoczynającego rundę rewanżową na Łazienkowskiej? Pomóc Fundacji Legii w jej działalności mającej na celu przełamywanie barier, edukację podopiecznych i aktywizowanie ich poprzez sport? Nic prostszego.

Napisz co czujesz na Walentynki! Twoje ogłoszenie może trafić na 15 sekund na telebim podczas meczu Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok, 14 lutego 2016. Wystarczy przesłać treść życzeń (limit 70 znaków razem ze spacjami), które zostaną wyświetlone na telebimie. Zapraszamy do wyboru jednej z dwóch opcji:

1) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie w I lub II połowie meczu – koszt 150 zł

2) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie oraz odczytanie ich przez spikera w przerwie meczu – 200 zł.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 11 lutego 2016 roku do południa. Ilość życzeń, które jesteśmy w stanie wyświetlić jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Po przesłaniu maila otrzymasz wszystkie informację związane z płatnością oraz potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

W celu dokonania rezerwacji i zakupu życzeń lub zadania dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: marta.matczak@legia.pl

Pamiętaj, decydując się na opublikowanie ogłoszenia nie tylko przekazujesz treść, w formie która będzie wspominana jeszcze długo po meczu, ale czynisz tym samym świat wokół siebie lepszym i ciekawszym miejscem. Całkowity dochód ze sprzedaży ogłoszeń zasila konto Fundacji Legii i zostanie przeznaczony na realizację jej celów statutowych.

Fundacja Legii

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO