ZIMA Z LEGIĄ ZA NAMI!

ZIMA Z LEGIĄ ZA NAMI!
Data publikacji: 2016-02-29
Autor: Marcin Węcławek
Autor zdjęć: Jacek Prondzynski
Łyżwy, narty, ergometry, tenis, judo, zajęcia na basenie i dogoterapia – Fundacja Legii zimą nie próżnowała, a nagrodą był uśmiech zachwyconych dzieci.

170 osób jeżdżących na lodowisku pod Pałacem Kultury i Nauki. 40 grających w tenisa pod czujnym okiem instruktorów. 30 ćwiczących na wioślarskich ergometrach. Do tego jeszcze 20 pływaków-amatorów na basenie i 15 młodych judoków nabywających umiejętności za sprawą medalisty i olimpijczyka Krzysztofa Wiłkomirskiego.  Liczby pokazują, że tej zimy udało się w Warszawie wygrać walkę z marazmem i podczas ferii zaangażować młodzież szkolną – ze szczególnym uwzględnieniem tej skupionej wokół miejskich świetlic środowiskowych – w sportowy wypoczynek.

A to wcale nie wszystkie działania!

– Młodszy klub Powiślańskiej Fundacji Społecznej odwiedzili czworonożni przyjaciele. Dzieciaki dowiedziały się, jak opiekować się psem, co zwierzaki lubią jeść, że mają dobry węch i słuch. Ale najfajniejsze było to, że z psami można się było poturlać, poprzytulać, pobawić. czas minął nam bardzo szybko. Po tej wizycie wszyscy chcemy mieć psa w domu! Dziękujemy Fundacji Legii za umożliwienie tej wizyty –Anna Radziejowska z PFS z entuzjazmem komentuje zajęcia z dogoterapii.

Bardzo dobrze wypadła edukacja narciarska na zboczu Górki Szczęśliwickiej.  Po profesjonalnym treningu przyszedł czas na brawurowe zjazdy. Młodzi członkowie PFS bawili się znakomicie.

Fundacja serdecznie dziękuje za udział w przedsięwzięciach. Po udanej zimie przyszedł czas na wiosnę bez społecznych barier i aktywne lato. Obserwuj profil facebookowy Fundacji Legii, żeby być na bieżąco z jej działaniami.

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO