ROWEROWA TRASA POMOCY!
Niepełnosprawność wcale nie musi wiązać się z ograniczeniami!
KAMIL MISZTAL JEST NIEPEŁNOSPRAWNY. Chce pomóc swoim niepełnosprawnym kolegom. Zdecydował się na przejechanie 2016 km W PROTEZIE NA ROWERZE, by pokazać wszystkim aktywnym sportowo, że niepełnosprawność wcale nie musi wiązać się z ograniczeniami. Wymaga ciężkiej pracy, ale także sprzętu - odpowiednich protez. Zbiórka funduszy na zakup takich protez dla dwóch niepełnosprawnych chłopaków jest celem naszej akcji! Dowiedz się więcej o naszej akcji
DOŁĄCZ DO KAMILA! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ ON-LINE! KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE!
ZOBACZ FILMY I POZNAJ KAMILA
FUNDACJA LEGII
TVP LUBLIN
ZBIERAMY DLA NICH
MATEUSZ ŻEBROWSKI
MARCIN KUSIŃSKI
KLIKNIJ I POSŁUCHAJ MARCINA
Wszystkie darowizny zostaną przekazane na zakup niezbędnego sprzętu protetycznego, dostosowanego do wysokiej aktywności sportowej dla dwóch młodych, niepełnosprawnych zawodników drużyny, prowadzonej przez Fundację Amp Active. To właśnie dzięki Wam nasi beneficjenci będą mogli wrócić do aktywnego życia i realizacji kolejnych sportowych marzeń!
Dowiedz się więcej o naszej akcji
POZNAJ UCZESTNIKÓW
KAMIL MISZTAL
ULRIKE FUHRMANN
PATRYCJA PLEWKA
KUBA MAJEWSKI
Masz dwa kółka i dobre chęci? To wystarczy! Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można w każdym momencie! Wesprzyj naszą wyprawę! Nawet ten jeden kilometr przejechany razem doda nam siły i energii do dalszej drogi!
DŁUGOŚĆ TRASY: 2016 km
CEL NA DZISIAJ: 127 km
PRZED NAMI: 127 km
ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

2016-11-22
Beneficjenci letniej akcji "W protezie na rowerze" dzięki zbiórce pieniędzy spełnią swoje marzenia o nowym sprzęcie protetycznym. Wszystkie formalności zostały spełnione, a Mateusz i Marcin dokonują pierwszych sprzętowych przymiar
2016-08-08
Ampfutbol jest to stosunkowo młoda dyscyplina sportu będąca odmianą klasycznej piłki nożnej. Jej zasady zostały zaadaptowane do możliwości funkcjonalnych osób po jednostronnych amputacjach kończyn bądź dla ludzi którzy urodzili się z wadami ręki lub nogi.
2016-07-20
Partnerem głównym wyprawy została sieć sklepów Decathlon - firma, która zdecydowała się wesprzeć naszą wyprawę, zapewniając zarówno rowery, jak i resztę potrzebnego sprzętu.
2016-07-20
Poznaj naszego beneficjenta - Mateusza Żebrowskiego.
2016-07-20
Poznaj naszego beneficjenta - Marcina Kusińskiego.
2016-07-19
Kamila w wyprawie będzie wspierała przyjaciółka Fundacji Legii, aktywistka społeczna i sportowa – Ulrike Fuhrmann. Przeczytajcie kilka słów, które napisała o sobie.
2016-07-18
Poznaj naszego głównego bohatera - Kamila Misztala.
2016-07-18
Poniżej możecie zobaczyć, jak przebiegała będzie cała trasa wyprawy rowerowej Kamila. Gorąco zachęcamy do kibicowania, a wszystkich odważnych do dołączenia na poszczególnych odcinkach.
2016-07-16
„W protezie na rowerze – bo liczy się droga” to akcja organizowana przez Fundację Legii, Fundację Krok do Marzeń oraz Fundację Amp Active. Projekt zakłada pokonanie dystansu 2016 km na rowerze przez założyciela Fundacji Krok do Marzeń – Kamila Misztala oraz przyjaciółkę Fundacji Legii, aktywistkę społeczną i sportową – Ulrike Fuhrmann.

ORGANIZATORZY AKCJI