Data publikacji: 2016-08-01
Autor: Anna Górska
Po dziewięciu dniach intensywnej, codziennej jazdy na rowerach i przebytych łącznie 1051 km., niedziela (31.07) upłynęła uczestnikom naszej wyprawy na odpoczynku oraz na ładowaniu akumulatorów na kolejny tydzień wyzwania.

Ten dzień nasza ekipa spędziła cały w Zakopanem. Część osób wybrało wypoczynek bierny, pozostając w hotelu. Inni zaś postawili na aktywne spędzanie wolnego czasu: spacerując i zwiedzając stolicę polskich gór bądź też zdobywając Giewont. Uczestnicy wyprawy po raz kolejny spotkali, tym razem na szlaku, życzliwe osoby, które z entuzjazmem zadeklarowały, że zaangażują się w naszą akcję. A czy Ty już to zrobiłeś? Wesprzyj nas i przekaż darowiznę! Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Zobaczcie zdjęcia z niedzieli. Dowodem na to, jak bardzo udany był to dzień i w jak pozytywnych nastrojach są uczestnicy naszej wyprawy, niech będą uśmiechy na ich twarzach.

rowery_10.1

rowery_10.2

rowery_10.3

rowery_10.4

rowery_10.5

rowery_10.6

rowery_10.7

rowery_10.8

Po południu na wszystkich uczestników wyprawy czekał przepyszny obiad w klimatycznej restauracji Yurta Bar. Dziękujemy bardzo za okazaną gościnność i ciepłe przyjęcie!

rowery_10.9

 

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI