Data publikacji: 2016-08-02
Autor: Anna Górska
Po niedzieli, spędzonej na wypoczynku i regeneracji w stolicy polskich gór, w poniedziałek z rana (01.08) uczestnicy naszej wyprawy, ze zdwojoną siłą i energią, wyruszyli w dalszy etap swojej podróży. Do celu już coraz bliżej!

Tym razem nasza dzielna ekipa miała do przejechania dystans 100 km. Po nocy spędzonej w Zakopanem, punkt godz. 10.00 wystartowali, żeby po południu dojechać do Nowego Sącza (z dłuższym postojem w niezwykle urokliwym Krościenku nad Dunajcem). Dziękujemy hotelowi Grand Nosalowy Dwór za perfekcyjnie ugoszczenie nas. To było idealne miejsce na regenerację i ładowanie akumulatorów na następny dzień!

rowery_11.6

rowery_11.2

rowery_11.7

rowery_11.3

Po raz kolejny warunki atmosferyczne próbowały pokrzyżować plany naszym bohaterom na rowerach, ale oni już nieraz udowodnili, że nie straszne są im żadne przeszkody czy ograniczenia. Przemoczeni, zmarznięci, ale uśmiechnięci, mając zawsze przed oczami ten szczytny cel, dla którego jadą, zakończyli pomyślnie kolejny etap wyprawy. Pierwsze kilometry za Zakopanem nie należały do najłatwiejszych: kilka krótszych i dłuższych podjazdów. Jednak później było już „z górki”, dosłownie i w przenośni.

rowery_11.4

rowery_11.5

rowery_11.1

rowery_11.8

Kilka kilometrów przed metą do naszej wyprawy dołączył Maciej. I tak we trójkę, razem z Kamilem i Ulrike, dojechali do Nowego Sącza, żeby tam spędzić kolejną noc.

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI