Data publikacji: 2016-08-04
Autor: Anna Górska
Następny ciężki etap naszej wyprawy rowerowej zakończony pomyślnie! Bieszczady zdobyte! Kolejne kilometry za nami! Cel coraz bliżej!

Środa (03.08) upłynęła naszej ekipie na pokonywaniu prawie 150 km na trasie Iwonicz Zdrój – Ustrzyki Dolne. Długi dystans, zmienne warunki: raz jazda pod górkę, a raz z górki, dały się mocno we znaki Kamilowi i Ulrike. Jednakże tę ciężką trasę wynagrodziły piękne widoki na Bieszczady. No i przede wszystkim cel, dla którego jedzie nasza dzielna ekipa!

A tak ten etap, w skrócie skomentowała na fanpage’u naszej wyprawy Ulrike: „Beskidy są wspaniałe, ale stanowią wyzwanie dla każdego. Piękna natura, widoki zapierające dech w piersiach, długie, wyczerpujące podjazdy, ale również i szybkie zjazdy. Kolejne kilometry bliżej Warszawy”.

rowery_13.6

Po raz kolejny na trasie dołączyli do nas niesamowici ludzie. Takie spotkania dodają nam jeszcze większej motywacji i energii do pokonywania kolejnych kilometrów, bez względu na przeszkody! Serdecznie dziękujemy za to wsparcie i obecność!!!!!

rowery_13.1

rowery_13.2

rowery_13.3

Chwila drzemki, żeby podładować akumulatory i dalej w drogę!

rowery_13.4

A wieczorem czas na zasłużony relaks i wspó(L)ne kibicowanie!

rowery_13.5

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do nas i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI