Data publikacji: 2016-08-05
Autor: Anna Górska
Dystans, dzielący Ustrzyki Dolne i Łańcut (116 km), pokonany na rowerach w 1 dzień! 14 etap zaplanowanej trasy już za nami! A meta tuż tuż!

Zobaczcie relację TVPodkarpacka z przejazdu naszej ekipy przez Przemyśl. Na filmiku znajdziecie również m. in. wywiady z Kamilem, Ulrike oraz Pawłem z Fundacji Legii.

Przeczytajcie także relację Kamila, którą zamieścił na fanpage’u naszej akcji zaraz po przejechaniu dystansu, zaplanowanego na ten 14 dzień.

„Witajcie!
Jak widzieliście wcześniej na zdjęciach etap wcale do najłatwiejszych nie należał. Po wielu dniach spędzonych na rowerze, daje o sobie znać dość mocno zmęczenie. Etap rozpoczęliśmy w Ustrzykach Dolnych, gdzie odwiedził nas Pan Burmistrz, następnym przystankiem był Arłamów, który będziemy wspominać bardzo miło, to tam kilku rowerzystów podjechało do nas i wsparło chłopaków oraz naszą akcję. Następnie był długi zjazd prawie do samego Przemyśla, gdzie mieliśmy planowaną przerwę i dalej już tylko do Łańcuta. Dzisiaj było bardzo gorąco, teren mocno pagórkowaty i nogi też już czują zmęczenie, więc łatwo nie było. Osoby, które podchodzą i nas dopingują dają nam mega power i motywację, że to co robimy ma sens. Teraz czas na odpoczynek i regenerację w Hotelu Łańcut, który nas bezpłatnie gości, za co bardzo dziękujemy!”.

Paweł udziela wywiadu dla TVPodkarpacka

rowery_14.1

rowery_14.2

rowery_14.5

Dziękujemy Hotelowi Łańcut, który nas bezpłatnie ugościł!

rowery_14.6

rowery_14.7

Chwile słabości, drobne upadki również zdarzają się na trasie.

rowery_14.9

Chwila na ładowanie akumulatorów

rowery_14.8

 Spotkanie z burmistrzem i inicjatorem Legia Soccer Schools w Ustrzykach Dolnych −  Bartoszem Romowiczem

rowery_14.10

rowery_14.11
Pamiętajcie, że wesprzeć nas można na 3 sposoby:

  1. robiąc przelew online tutaj,
  2. przekazując darowiznę na poniższe konto:

Fundacja Legii

ul. Łazienkowska 3

00 – 449 Warszawa

mBank S.A.

Nr konta: 83 1140 1010 0000 5259 0300 1015

Tytuł: Darowizna na cele statutowe

  1. dorzucając się za pośrednictwem portalu zrzutka.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI