Data publikacji: 2016-07-24
Autor: Anna Górska
Za nami już drugi dzień wyprawy rowerowej „W protezie na rowerze − bo liczy się droga”. Zobaczcie, jak przebiegał.

Po nocy spędzonej w hotelu Lodownia w Szydłowcu już z samego rana nasi bohaterowie wypoczęci, uśmiechnięci i naładowani nową energią ruszyli w dalszy etap wyprawy. Tego dnia czekało na nich 85 km czyli dystans dzielący Szydłowiec i Jędrzejów.

rowery_2

Po drodze nasza ekipa przy okazji odwiedziła jeden z najstarszych dębów w Polsce czyli słynny dąb Bartek, który rośnie przy drodze z Zagnańska do Samsonowa w województwie świętokrzyskim. Podczas tej trasy dołączył również do nas sympatyczny Tomek na rowerze.

rowery_3

Tego dnia zaplanowaliśmy dłuższy postój w Kielcach, który członkowie wyprawy przeznaczyli nie tylko na odpoczynek i jedzenie, ale również i na zwiedzanie. Poznaliśmy przy tym mnóstwo życzliwych i kibicujących nam ludzi. Dziękujemy bardzo za miłe słowa i okazane wsparcie!

rowery_4

rowery_5

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do wydarzenia i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!

A tutaj możecie zobaczyć krótką relację online z dwóch pierwszych dni wyprawy rowerowej.  Kamil i Ulrike dzielą się swoimi wrażeniami z jazdy oraz opowiadają o tym, jak pokonują swoje ograniczenia i słabości.

 


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI