Data publikacji: 2016-07-25
Autor: Anna Górska
„To był długi, ale zdecydowanie dobrze spędzony dzień wśród wspaniałych ludzi” – tak w skrócie można opisać trzecią dobę naszej wyprawy rowerowej, której celem jest zebranie środków na zakup sprzętu protetycznego, dostosowanego do wysokiej aktywności sportowej dla dwóch zawodników warszawskiej amp futbolowej drużyny.

Na niedzielę (24.07) zaplanowaliśmy trasę prowadzącą z Jędrzejowa do Kluczborka. W związku z czym tego dnia na uczestników wyprawy czekało aż 165 km do pokonania. Nasi bohaterowie, wyspani i zregenerowani, punkt 09.30 rozpoczęli kolejny etap podróży. A tak Kamil Misztal skomentował niedzielny poranek, tuż przed startem: „ (…) Humory dopisują, pogoda piękna, nic tylko jechać, mamy nadzieję, że dołączycie do nas na trasie”.

Po drodze nasi bohaterowie zrobili sobie krótką przerwę, żeby choć przez chwilę móc podziwiać Zamek Królewski w Olsztynie koło Częstochowy. Jak widać, na załączonym zdjęciu, humory dopisywały wszystkim, a pogoda była wprost idealna na wyprawę rowerową.

rowery_3.1

W końcu nasza ekipa dotarła do Częstochowy, gdzie zaplanowany mieliśmy dłuższy przystanek. Tam zostaliśmy niezwykle gorąco przywitani przez grupę fantastycznych, życzliwych i wspierających nas ludzi, za co bardzo dziękujemy! Dodatkowo odwiedził nas zaskakujący gość, który jednak chyba nie za bardzo miał ochotę na pozowanie do zdjęć 🙂

rowery_3.2

rowery_3.3

rowery_3.4

rowery_3.5

Ostatecznie, po długim dniu dotarliśmy do okolic Kluczborka, gdzie mogliśmy dobrze zjeść, wypocząć i porządnie się wyspać w Gościńcu Staropolskim, podziwiając przy tym wszystkim niezwykle piękne scenerie na zewnątrz.
rowery_3.6

rowery_3.7

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do wydarzenia i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI