Data publikacji: 2016-07-27
Autor: Anna Górska
Następny etap naszej wyprawy zakończony pomyślnie! Kolejne kilometry za nami! Jednak tym razem na naszych głównych bohaterów czekały pierwsze poważne góry, dosłownie i w przenośni.

Na wtorek (26.07) przygotowaliśmy nie lada wyzwanie dla naszych uczestników, pokonujących Polskę na rowerze – Kamila i Ulrike. Tego dnia czekał na nich długi dystans, bo aż 132 km, a w dodatku po raz pierwszy wiodący przez teren górzysty. Uczestnicy wyprawy po raz kolejny pokazali, że nie straszna im żadna przeszkoda i udowodnili, że ograniczenia oraz słabości można pokonać.

rowery_5.1

Naszej ekipie nie było łatwo opuścić piękny i niezwykle gościnny Wrocław, ale zgodnie z planem, koło godz. 10.00 wystartowali ze stolicy Dolnego Śląska. Po drodze czekało na nich kilka postojów w niezwykle urokliwych miejscach, w tym m.in.: w Świdnicy, Sobótce oraz w Kamiennej Górze.

rowery_5.2

rowery_5.3

rowery_5.4

Na trasie spotkała nas kolejna bardzo miła niespodzianka. Do naszej ekipy na rowerach dołączył Bartek! Dziękujemy za te przejechane wspólnie kilometry i okazane wsparcie!

rowery_5.5

rowery_5.6

rowery_5.7

W końcu, pod wieczór, po wielu godzinach ciężkiej jazdy pod górkę, w dodatku w nie zawsze sprzyjających warunkach atmosferycznych, Kami i Ulrike dojechali do Szklarskiej Poręby.

rowery_5.8

Ten dzień był prawdziwym sprawdzianem dla uczestników wyprawy rowerowej „W protezie na rowerze − bo liczy się droga”. Zdecydowanie zdali go na szóstkę!

 

Wesprzyj nas i przekaż darowiznę!

Tylko wspólnymi siłami możemy pomóc Kamilowi zebrać całą kwotę.

Bądź na bieżąco!

Dołącz do wydarzenia i obserwuj postępy w naszej wyprawie rowerowej!

Ty też możesz jechać z nami, a dołączyć można na każdym etapie trasy!


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kolorowe/domains/gotowidopomocy.pl/public_html/wp-content/themes/fundacjalegii/single-bo-liczy-sie-droga.php on line 817

ORGANIZATORZY AKCJI